Citröen C4 Tavsiye?

www.sahibinden.com

Linkteki arabayı almak üzereyim. Olumlu olumsuz yorumlarınız nelerdir?

fransiz arabası alınır mı yeaa diyenlere alış. c3 kullanıyorum ne zaman biri duysa fransıza giydiriyor ama ben memnunum genel olarak.

  • kuzey li  (14.10.14 22:35:18)
ben de c4 kullanıyorum.

Genel olarak memnunum hiç bi sıkıntım yok. biraz hafif bi araba yalnız.
  • shejia  (14.10.14 22:38:56)
2 senedir kullanıyorum ben, bi sıkıntısını görmedim hiç, ses de almıyor içine, ayrıca kuzey li +1. ilanın süresi dolmuş yalnız, görüntülenmiyor. dizel ise araç turbosunu yağ sızıntısına karşı kontrol ettir derim ben

  • mirty  (14.10.14 23:48:10)
İlan süresi az önce bitmiş sanırım. Soru işaretleri vardı ama yorumlar rahatlattı beni. Teşekkürler

  • PoscheN  (14.10.14 23:51:53)
3 ay önce 2.el citroen c4 aldım otomatik dizel 110 bin km de 30 bin tl ye aldım. Araba güzel yol tutuşu bir de çok az yakıyor ama araba içi dökülüyor düğme tuşları falan çabuk bozuluyor ne bileyim koltuğu rahat değil

  • hasanli  (15.10.14 03:20:44)