[]

ppt'yi korumalı olarak pdf'e çevirme

ppt'yi korumalı olarak pdf'e çevirmeye çalışıyorum.

Tam olarak yapmak istediğim elimdeki powerpointleri pdf'e korumalı olarak çevirmek ve üzerinde kopyalama yapılmasını önlemek. nasıl yapabilirim? Teşekkürler


 
Bir dosyayı şifre korumalı olarak bir başka formata çevirebilen bir yazılım varsa (ki var), o şifre korumalı dosyayı şifresiz ve kopyalanabilir/düzenlenebilir bir dosyaya çevirecek bir yazılım da illa ki vardır (ki var).

Yine de sorunuza yanıt vereyim:
www.zamzar.com
  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (14.10.14 14:41:40) 
ppt'ten pdf'e çevirmede sorun yaşamıyorum ama pdf'in kopyalanmasını istemiyorum.


  • dengelisiz  (14.10.14 14:53:11) 
korumalı pdf nasıl yapılır bilmiyorum.yalnız bu koruma bir işe yaramaz çoğu kullanıcıda. dosyanızı upload ettiğiniz ve size bütün izinleri açık şekilde sunan bir sürü site var.


  • kimlanbu  (14.10.14 14:56:17) 
kırılma ihtimali bile olsa korumalı yapmak durumundayım.


  • dengelisiz  (14.10.14 14:58:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.