[]

Bolu

c.tesi günü sabah boluda olunacak. Neler önerirsiniz ? Abant, yedigöller, gölcük. Hangisi görülmeli, hepsi görülebilir mi? Kalacak yer tavsiyeniz nedir ?

teşekküler hasan ustalar


 
araç var mı?


  • zam sampiyonu domates  (14.10.14 13:05:54) 
her biri için ayrı bir gün ayırmanız güzel olur, yoksa turistik üstünkörü bir gezi olur.

abant civarında oteller mevcut, ama bolu merkezde kalmak daha mantıklı. zira merkezden üçüne de rahat ulaşabilirsiniz. hem de gecelik ücretler daha ucuz olur. bolu merkezde köroğlu otel ya da termal otel fena değildi. abantta kalmak istersen de zaten çok bir alternatifin yok.
  • zenlaid  (14.10.14 13:20:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.