bıyıksız uzun sakal hakkında ne düşünüyorsunuz?

benim kafamda direkt radikal islamcı imajı canlanıyor. sıradan bir insanın böyle bir imajla dolaşma ihtimali yüzde kaç sizce? %80, %90 ışid, hizbullah falan canlanıyor gözümde. siz ne düşünüyorsunuz?

galeri7.uludagsozluk.com

iğrenç. ben de aynı şekilde törörise benzetiyorum direkt. görüntü olarak da çok çirkin yani. yoksa öyle adamlar var ki bu sakalına rağmen "karanlık" olmadığı çok belli herifin. ama yakışmıyor işte. şu sakalla yakışıklı olan adam, bu sakal olmadan çok daha yakışıklı olur yani öyle diyeyim. tamamen gereksiz, çirkin, tipsiz bi' şey.

  • pescador  (13.10.14 22:05:12)
yani sıradan bir vatandaş işi değil di mi? bi şekilde tarikat, örgüt, radikal islam çağrıştırıyor. bunlardan biriyle bugün münasebetim oldu. aynı böyle sakal, altında şalvar falan salak bi tip. laf attı din konusunda falan tartıştım ben de sağlam atar yaptım pıstı sonra dangalak. ben de ışid şehre inmiş ya falan dedim arkadaşlara işte. bazıları her sakallıyı öyle sanma sıradan adam falan dedi ama sıradan bir vatandaş tipi değil ya bu. sizce de öyle değil mi?

  • xenophobe  (13.10.14 22:07:34)
Hacı hoca işi.

  • Lim5  (13.10.14 22:17:20)
hacı hocadan ötesi bence ya. hacı hocalar bıyıklı oluyor hep bildiğimiz sakal yani. bunlar böyle ekstra bir imaj resmen.

  • xenophobe  (13.10.14 22:18:18)
Kardesimin 2 yildir imaji bu
pasaportta fotosu boyle
bu yaz amerikadaydi o pasaportla
  • cecilia  (13.10.14 22:19:08)
büyük şehir, istanbul'un merkezi falan. hele bi de altında şalvar falan olunca hepten katmerlendi düşüncem.

  • xenophobe  (13.10.14 22:19:56)
cemaatçi oluyor çoğu bunların. illa işid destekçisi olması gerekmiyor dedikleri gibi ama sonuçta radikaller bir şekilde

  • argent dawn  (13.10.14 23:14:26)
güzel model.

  • ya ben lan neyse  (13.10.14 23:17:53)
Ayıp lan, iki dakikada birçok bilim insanını ve filozofu harcamışsınız.

  • grgn  (13.10.14 23:50:49)