otomobil anahtari

selamlar. 2006 model astra yedek anahtari kayip normal anahtari ise yipranmis halde. ben yeni bir kumandali sustali anahtar yaptirtmak istiyorum. yetkili servisi 350 lira dedi diger ozel anahtarla ugrasan iki yeri aradim. biri 275 digeri 190 dedi.

ne dusunuyosunuz daha ucuza bulabilir miyim ? illa yetkiliye gitmem gerekir mi? calinti durumlarinda anahtara bakiyo sigorta sirketleri demisti birileri

Bulursun ben 2 ay önce istinye'de birine yaptırdım cok memnunum. zaten adamı da forumlarda falan herkes tanıyor. istinye anahtarcı falan diye arat bulursun kesin.

zaten orijinal anahtarın içindeki devreyi 60 TL'ye istediğin tarzda bir kasaya oturtuyor. Orijinal kasayı da geri veriyor. Hiç düşünme bile.
  • twelfth  (13.10.14 15:07:28)
Sifiri 50 liraya aldim ben

  • divit  (13.10.14 15:25:32)
kasko varsa kaybettim de değiştirirler

  • argent dawn  (13.10.14 15:31:36)
kasko yok. aracin yedek anahtari da yoktu. o yuzden ben elimdeki anahtari vermek/kabini degistirmek istemiyorum sustali kumandali sifir anahtar istiyorum.

  • seljax  (13.10.14 15:43:02)
Kasko yoksa çalıntı durumunda zaten sigorta şirketiyle ne işiniz olacak?

  • prodeq  (13.10.14 18:23:42)
arkadaslar anlatamiyorum ben sanirim. amacim yenilemek degil sifirden yoktan bir adet anahtarim olmasi. evde nasil yapiyim anahtari klonlayim mi ??

  • seljax  (14.10.14 17:20:30)