beltura bağlı köşklerde organizasyon

aradım konuştum haliyle alkol yok dediler de böyle çok şaşalı düğünler falan yapılıyor buralarda. ünlülerin falan da oluyor. ee bu insanlar içki içmiyor mu? kola ve sarı kolalı düğün mü olur lan köşkte?!

alkolsüz bira, meyve kokteyli, cider falan veriyorlardır belki?

  • ezeriko  (13.10.14 11:39:58)
yine de bir rakının kırmızı şarapın yerini tutmaz ki :/

  • zenc  (13.10.14 11:48:30)
bana göre de tutmaz ama adam günah diye içmiyorsa, kendi düğününde de içirmiyorsa zaten senin benim gibi düşünmüyor ki.

  • ezeriko  (13.10.14 12:20:10 ~ 12:20:20)
parayı verdin mi hepsi olur.

Mekan da alkol satılmayabilir ama alkol içilmesine karışamazlar.
Catering firması ile anlaşırsın istediğini yedirir içtirirsin.
onlara da ona göre bir kira bedeli ödersin.
  • croswell  (13.10.14 12:21:14)
@crosswell dışarıdan catering kabul etmiyorlarmış.

organizasyon + müzik + foto + catering hepsi için anlaşmaları yerleri var. menüler de belli.
  • zenc  (13.10.14 12:29:47)