bu elbise nasil alinir mi?

iyi geceler duyuru ahalisi. cok zevkli ve kumas konusunda biilgili duyurucu arkadaslar bu kararsiza bi yardim edin/ internetten bi elbise begendim ama alip almama konusunda kararsiz kaldim
elbise bu
www.trendyol.com

simdi kumasi hakkinda fikrim yok modeli begendim ama pamuklu kumas olsa hemen alacaktim fakat viskonmus. ikinci olarak bu elbise sonbahardami giyilir yazin yada kisin giyilmez gibi. cevaplar icin simdiden tesekkurler :)

korkunç :/

  • devilred  (13.10.14 00:37:05)
sabahlık gibi gibi.

  • sparkle kiddle  (13.10.14 00:39:48)
aaa korkunc mu? ben de pek sevmistim halbuki :( paki 'bak bu guzel' diyeceginiz neler var :)

  • yildirimeda  (13.10.14 00:40:32)
Birincisi bu çok zor bir elbise. Günlük olarak çok kullanışlı değil. Mevsimlik giyilir ama üzerine illa ki bir şey giymeniz gerekir. Bir de tabii ki boyunun yerde olması gerekiyor. Lookbook çekmişler zahmet edip uygun ayakkabı giydirmemişler modele. -_-
Viskon bir şey değil fışıfışı olan esnek kumaş işte.

  • ay nov kung fu  (13.10.14 00:42:17)
bu kadar iyi durmasada ustumde de cok pespaya durmaz gibi geliyor :)

  • yildirimeda  (13.10.14 00:42:22)
Viskon pamuktan daha kaliteli ve sağlıklı bir kumaş türü ama kışın pek giyilmeyebilir. Bizim pazarlarda gözümüzün "Viskon badi" yazısına alışması nedeni ile kalitesiz sanıyoruz genelde (ben öyle sanıyordum), bir tekstilcinin beni sarması ile kendime geldim. Güvenilir bir kumaş ama iyi işlendi ise.

  • aychovsky  (13.10.14 00:43:57)
sicak memleketteyim araliga kadar soba klima kalorifer yakmadan oturuyoruz :) hem biraz klasik bi model zaten(ya da bana oyle geliyor cok da konunun uzmani degilim). mart nisan gibi de giyerim :)

  • yildirimeda  (13.10.14 00:46:06)
fantazilik

  • fallthepieces  (13.10.14 00:46:59)
Elbise çok güzel ama öyle bi ayakkabıyla kullanılmaz.

Baharlarda kullanmalık gibi.
  • shejia  (13.10.14 00:51:22)
böyle elbiseleri beğenirim ben ama bu modelde kabus gibi durmuş. sen iyi taşıyacağını da düşünüyormuşsun, al gitsin bence. bahar-yaz geçişlerinde güzel olur.

  • mayaa  (13.10.14 00:52:03)
modelde kotuyse bende daha kotu durur bu kadar boyum yok benim :( ben zaten elbiseyi bilekte pek sevmedigimden bana daha uzun olur diye dusunmustum

  • yildirimeda  (13.10.14 01:06:30)
animasyon işi yapıyorum ve italyadan bir cadı kostümü almıştım. şapkası hariç nerdeyse aynısı. :) cidden çirkin bir elbise.

  • papitheclown  (13.10.14 01:06:44)
cadi elbisesi mi:) bende de ne zevk varmis yokmus mu deseydim bilemedim :(

  • yildirimeda  (13.10.14 01:11:53)
Sayfayi acinca altta onerilen elbiseler daha guzel.

  • delifaruk  (13.10.14 01:13:00)
elbise güzel ama sende nasıl duracağı önemli açıkçası.

  • Solem  (13.10.14 01:13:29)
peki baska elbise onerileriniz var mi. uzun-sade ve rahat biseyler

  • yildirimeda  (13.10.14 01:32:48)
elbise demeye şahit lazım

  • all girls dream  (13.10.14 01:35:59)
alma diyecektim ama çok ucuzmuş. beğenmezsen bile 20 liralık tadilatla adama çevirirsin etrafında ehil terzi varsa.
bir de 1.70 den kısaysan bu topa hiç girme.

  • reverse engineer  (13.10.14 04:34:39)
boyum 169-170 civari.
ben olmadi kestirirm diye dusundum zati bu elbiseyi :)

  • yildirimeda  (13.10.14 05:12:49)