[]

Kendimden küçük kızlarla ilişki yaşayamıyorum

27 yaşına bastım. Çevremdeki herkes yaşımı göstermediğimi söylüyor. Yurt dışında yaşıyorum. Bana kalsa kesinlikle yakışıklı değilim ama tipim biraz farklı geliyor herhalde buradakilere. Sorunum şu: kendimden küçük kızlarla (18-24 yaş diyelim), kesinlikle kısa-uzun-tek gecelik ilişki yaşayamıyorum. Hepsi dünya ahret bacım sanki. Kafa yapım izin vermiyor, böyle bir şey olsa sanki kendimi dünyanın en yavşak, adi, ahlaksız insanı gibi hissediyorum. Ne yapayım bu psikolojiyi yenmeye mi çalışayım, nasıl? Yoksa böyle iyi devam mı edeyim?
 
bana da bazen oluyor. kızla konuşuyorum, kız 94 doğumluyum diyor, lan bi an kardeşimin 94'lü olduğu geliyor aklıma amk sübyancı gibi hissediyorum kendimi. sonra bir bakıyorum kız resmen kocaman kız yani, çocukluk bir tarafı yok. yaş 20 sonuçta. böyle düşününce atlatılıyor. yen o psikolojiyi ya. genelde ilişki yaşayacağın kitle senden küçük yaştaki kadınlar oluyor çünkü.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (13.10.14 00:24:09) 
yaşama o zaman pampa sende, yaşıtlara büyüklere bak. problem solved.


  • fransızkalanadam  (13.10.14 00:53:05) 
Yenme bro, çıtırlar bize kalsın. Buradaki tribün de sana uygun, mis.


  • arnold schwarzeneger  (13.10.14 09:05:19) 
niye ki? küçüklerle olmak zorunda mısın? devam et tabii ki.


  • loralynn  (16.10.14 18:33:13) 
Gençlerin vücudu genel olarak daha iyi olur öyle düşün.


  • i was made for you  (16.10.14 18:41:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.