Paypal sorunu vs. 3523626

Paypaldan rapidshare alıcam 6 aylık

"Unfortunately your payment was not accepted by PayPal. We are now redirecting you to PayPal. Please choose an alternative payment method from within your PayPal Account."

Şöyle bir uyarı cıkarıyor. Daha önce denemiştim limit falan demişti 1 aylık almıştım sorun olmamıştı sonrasında 30$ lık falan başka bir şeyde aldım yine sorun cıkmadı ama 29.99€luk ödeme bu sorunu veriyor. Hesabım onaylı ve premier.

Nasıl çözebileceğim hakkında fikri olan var mı?

Benim mallığıma gelmiş kusura bakmayın. Kredi kartı limiti yetmiyomuş onu unutmuşum. :)

Aynı uyarıyla karşılaşıp benim gibi kendi kart limitleri unutanların belki işine yarar diye kalsın duyuruda.

forumlardan neredeyse yarı fiyatına rapid hesapları verdiklerini okumuştum. ama çok geçti, artık almıştım. sorununu çözmez ama istersen forumları bir araştır itraderı yüksek adamlardan alabilirsin.

  • eluser  (19.07.09 00:22:55)
kartınız/adresiniz onaylı değildir diyeceğim ama onaylı demişsiniz. başka bir sebep göremiyorum. üstelik 30 euro için onay da isteyeceklerini sanmıyorum.

  • cro magnon  (19.07.09 00:24:35)