Köpek Sorunu

Selamlar,

Oturduğum yerin yan tarafı büyük bir düzlük. Köpek yoğunluğu var, özellikle gece 2 civarında sanıyorum yer kavgasında olan iki sürü köpek hemen her akşam kavga ediyorlar. En az yarım saat boyunca havlamadan geçilmiyor, uyutmuyor. Belediyeye haber versem şimdi alıp barınağa koyacaklar; oraların hali de malum. Bu köpeklerin susması lazım, uyutmuyor. Ne yapsam?

kulak tıkacı aga çağımızın icadı

  • high hopes of the sozluk  (12.10.14 14:29:01)
karşılıklı olarak birbirlerine havladıklarını sanmıyorum. büyük ihtimalle gecenin köründe oradan geçen bir yabancıya bir tanesi havlamaya başlıyordur diğer grup da onları duyup havlamaya başlıyordur. durum buysa yapacak pek birşey yok gibi. hepsiyle insan temasını arttırmanız lazım besleyerek, severek vs.

yok ille birbirlerine havlıyorlar diyorsanız, battal boy kuru mama alın, iki grubu da çağırın birlikte yesinler kaynaşsınlar grup konsolide olsun. 2-3 kere bunu yaparsanız kaynaşırlar.
  • backpacker  (12.10.14 15:52:00)
Kopek kovucular var. Ses dalgası yayiyorlar. Biraz pahalidir ama deneyin isterseniz.

  • bambum  (12.10.14 16:09:09)
benim evin yakınında sürekli köpekler havlıyor sürekli ama, alıştım valla 4 yılda. takılmayın bu kadar.

  • bradshaw  (13.10.14 10:15:36)