sevgiliye hediye ?

sevgilime hediye almak istiyorum da nasıl bişey olsun acaba (kıza alınacak) var mı öneri de bulunacak uzağız birbirimizden o antalya da ben mardinde

yaşı kaç? neyle uğraşır, ne sever? verdiğiniz tek detay birbirinize uzak olmanız. uçak alın madem.

  • uuth  (11.10.14 22:06:37)
www.sevgilikitabi.com incelenebilir

  • c p  (11.10.14 22:07:27)
kalaşnikof tüfek.

şaka şaka. çiçek yollat. en güzel hediye. iş yerine, okula falan yollatacaksın ama he. kıza çiçek geldiğini insanlar görecek yani. kocaman bi buket dolanacak dolanacak bütün diğer kızların bakışları altında seninkine gidecek.
  • fayfim  (11.10.14 22:10:30 ~ 22:11:32)
sevgiliye alınacak hediye ona özel olmalı. sadece sizin seçebileceğiniz, ayrıcalıklı bir şey olmalı. ilgi alanıyla bağlantılı olsa ama esprili de ya da romantik de olsa güzel olur.

çiçek güzel tamam ama yani çiçek herkesin aklına gelir zaten. jest olur, hediye olmaz o.
  • m e l t e m  (11.10.14 22:14:21)