nutella'nın yerini sarelle mi aldı gençler?

geçen nutella aldım beğenmedim.
sarelle alın falan demişti galiba millet.
sarelle mi alalım.

evetelle

  • mayeskuel  (11.10.14 10:30:34)
Valla bi yerde torku çok güzel yazıyodu aldım berbattı nutelllanın yeri doldurulamaz. Bayatı denk gelmiştir sana başka yerden al nutella bir numara.

  • ayhsegul  (11.10.14 10:35:46)
Annem hep sarelle alirdi, daha guzel geliyordu demekki. Ben sevmem gerci..
Birde bu Nutella'nin esprisi ne arkadaslar? Benim bilmedigim birsey mi var bununla ilgili, niye insanlar asik oluyorlar Nutella'ya?

  • delifaruk  (11.10.14 10:38:04)
fiskobirlik findik ezmesi al.

  • kutsalbok  (11.10.14 10:50:19)
Ikisinin de tadi guzel degil ayni syin laciverti ,yag-sekerin basit tatta bi karisimi.
Onun yerine cok daha guzel cikolata satan yerler var onlardan alin bence.

Gercek guzel tat bu degil :p
  • neferkitty  (11.10.14 10:50:42 ~ 10:51:25)
çikolatayla iç aram yoktur tatlarına bile bakmam ama sarelle artık daha iyi diyenleri çevremde de duydum. doğrulğu bilemiyorum.

  • uzunuzunilgi  (11.10.14 11:18:09)
valla öyle ekşici piç değilim ama nutella harbi harbi güzel.
zaten ekmeksiz yenilince ne olduğunu anlıyo insan.

  • etna  (11.10.14 11:21:19)
nutella kaşık kaşık yenilesi bir şey ya, sarelle o kadar da güzel değil. nutellanın yokluğunda yeniyor bence sadece.

  • iste o kavunici balik  (11.10.14 11:24:19)
Ben ezelden beri Sarelle'ciydim ama kendilerini daha da çok geliştirdiler.

  • aychovsky  (11.10.14 11:27:42)
sarelle bitter, nutella ile karşılaştırılamaz bile bence. bu sarelle'yi kaşıkla yemeye başladığında durduramıyor insan, acayip. nutella'yı ekmeksiz kesinlikle yiyemem. tabii bitter dışında çikolata yiyemeyen birisiyim, bunun da etkisi olabilir.

  • soso  (11.10.14 11:51:57)
sarelle rulez. hele o çeşmeden akışı. gerçi artık çeşmeden sarelle satan yerler kaldı mı bilmiyorum eskiden çeşmeden doldurur eline verirlerdi fındık ezmesini veya çükületayı.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.10.14 11:55:01)
ben hep sarelle alıyorum. fındık ezmesi de leziz.

  • bira sisesi kapagi  (11.10.14 12:07:37)
saralle türk malı ve içindeki maddeler de daha sağlklı, daha az katkı maddesi var demişti bana o sektörden bir yakınım. ben torku yiyorum son zamanlarda ve beğendim açıkçası. şimdi alsam ya saralle ya torku alırım.

  • skayas  (11.10.14 12:10:08)