lys-ygs hazırlık

kardeşim hafta içi grubu olarak üniversite sınavına hazırlanıyor. test kitabı aldık ama kısa sürede bunlar biter hangi kitapları önerirsiniz?
aldıklarımımız ve bilgi seviyesi:
fizik(ehh): FEM- YGS LYS soru bankası
kimya (ehh gibi): palme ygs soru bankası, simya soru bankası
biyoloji(iyi): birey ygs soru bankası C, zafer ygs soru bankası
matematik(iyi): birey ygs-lys soru bankası B
geometri (iyi) kitap almadık daha.
bunların dışında dershane soru bankaları var elinde.(zirve dershanesi)

geometri

bireyin ortasini femi cozmesini tavsiye ederim.

onun disinda zor soru icin fdd yine tercih edilebilir.

Matematik icin ales cikmis sorulari bulsun.
ayrica karekok bilfen ve yine fdd iyidir.

bio icin bir sey oneremeyecegim. sorular genel olarak mantik sorusu. dersane arti bir kitap bitirmesi mf3 ten hazirlanmayan bir ogrenci icin yeterli ve fazla.

kimya ygs icin soru bulmak cok zor.
guvender dersane kitabi ile ygs icin yeterli.

lysde ek organik kktabi arti fem ve finali bitirmesi yine yeterli.

lys matematik icin kaynak ismi vermiyorum. bulabildigi tum yayin ve soru cesitlerini bulsun toplasin.

mf4tercihi yapacaksa

fizik icin yine ayni sekil bir kac kaynaga bagli kalmasin. bulabildigi tum kaynaklardan fizik ve mat yayinlarini stoklasin.
  • kutsalbok  (11.10.14 01:21:59)
fem ve güvender çözsün. daha zor istiyorsa final fen bilimleri falan çözsün. zafer, simya falan öyle dandik şeylerle uğraşmasın bence. saydığım yayıncıların yeterli kaynağı var zaten. (5 yıl önce falan durum böyleydi. değiştiyse bilemiyecem.)

  • sckxyss  (11.10.14 01:25:24)
güvender çok basit geliyor, feminde bir kısmını geçen yıl çözmüştü yeni sorular için aldık kitapçı simya totalde sınav sorularının 98'ini bildi dedi ondan aldık. bende ilk kes adını duydum.
fdd ve finalde benim zamanında cevap anahtarlarında hep sorun çıkıyordu ondan pek sevmem.

  • kuzey li  (11.10.14 01:30:39)
Fizik Zafer FEM sınav pi analitik

Kimya sınav FEM ikinci Bölüm FDD

biyoloji sınav fem ve birey

Mat iki bilfen FEM zor olan ve temel iki kaymak birden. Yakında bi de itu Vakfı Yayınları

Geometri FEM ve birey

Türkçe Sosyal farketmez geçmiş sorular olabilir.

Mat bir FEM sınav (kitabi zor Dergi daha kolay) itu Vakfı Yayınları
  • rubiks cube  (11.10.14 01:37:13)
hedefi yüksek geçen yıl 67 bindeydi tercih yapmadı.
palme biyolojiyi çözdü geçen yıl.
bireyin ygs-lys b mi yoksa gelişim c mi alsın.
birde yazmayı unutmuşum zafer fizik çözüyor.
elindeki kitapları bitirsin karekök alırız.

soru sayısı ile ilgili de bir şeyler sorayım sizce dershanenin olduğu günler 200 soru diğer 3 gün 300 soru iyi mi yoksa arttırmaya başlasın mı? bana az gibi geliyor ama görüyorum çok yoruluyor bunlarda bile.
  • kuzey li  (11.10.14 02:29:31)
300 sorunun üstü yıkım bence. kendini şimdiden çok yormasın.

  • zarpandi t  (11.10.14 08:14:41)