troll duyurucu kız

bildiğin troll bi kız vardı buralarda aylar once, beşiktaşta oturan. laf soktugumuzda gulup gecen falan. kimdi o ya?

glori? eğer oysa hala aramızda ve ne yazık ki troll değil :(

  • devilred  (10.10.14 17:17:12)
cocodancer? pilot sevgilisi vitrindeki esyalara bosaliyordu filan?

  • fortisvita  (10.10.14 17:19:25)
seni alan yaşasın sikini bağlasın mı ne o tarz nicki olan bi kız vardı. troll müdür bilmiyorum ama beşiktaş'ta oturuyodu ve çok tatlı bulduğu çöpçü çocuğu oyuncu yapma hayali falan vardı öyle ilginç bi arkadaştı. o geldi aklıma. seni alan yaşasın sikini ağaca bağlasın mıydı neydi sanki niki. senialanyasasin seklinde.nasfhssjk

  • pescador  (10.10.14 17:20:39)
senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin, troll değildi.

  • [silinmiş]  (10.10.14 17:23:14 ~ 17:23:35)
@fortvista: coconun sevgilisi değil, shedracon'un sevgilisiydi o manyak lsdhkajdha :D

  • pandispanya  (10.10.14 17:30:03)
ahaha ne dedikodu yaptınız lan. glori şu an yanımda ve sana çok sinirlendi. ben de kırbaçlıyorum sinir geçsin diye.

  • sparkle kiddle  (10.10.14 17:54:50)
telefonda konuşunca troll olmuyor mu?

:)
  • mea maxima culpa  (10.10.14 21:58:18)
evet hepinizi tikledim ama gloriydi gencler. o degil de neler varmış ya, fazla ara vermişim :)

  • cokponcik  (11.10.14 23:53:02)
glori troll falan değil. troll nedir? oturup hikaye yazan adamdır. bir insanın anlattıkları eğer gerçekse sırf sana aykırı geliyor diye troll olmaz.

  • cthulhu  (11.10.14 23:57:01)
pilot sevgilinin vitrindeki eşyalara boşalması nedir ya aajkldafgh
ben dünyanın tüm olasıklarnın toplamıyım diyen ışık hüzmesi geldi aklıma..

  • sehpa fx350  (11.10.14 23:58:58)
@gigolo aynen hatırlıyorum ben de hatta 17 eylul muydu neydi ifsa gunu çok da eglenmistik, ne gunlerdi:)

  • cokponcik  (12.10.14 00:03:25)
çok iyi yazmışsın jigolo kardiş. glori olmasa duyuru bir hiç zaten.

glori olmasaydı biz de olamazdık, haklısın.
  • mea maxima culpa  (12.10.14 00:05:51)