[]

ses kaydı

elimde bir tape var. ama çok kısık sesle konuştukları için tam anlaşılmıyor. etrafta da bazı gürültüler var. konuşmanın içeriği benim için çok önemli. bu konuşmaları anlayabilmenin bir yolu var mı?

cemaatçi falan değilim, kayıt da siyasi değil :p


 
Anladığım kadarıyla bu işlerle (ses) fazla ilgili değilsin. Player'ın ekolayzır ayarlarıyla oyna... Aimp' player'da oynatıyorsan (türkçe) DSP yöneticisinden artırma ayarını artır azalt.

Hızı artırıp azaltarak tekrar tekrar dinle.

Her şeyin sesini kesip iyi bir hoparlörle bir kaç kez dinle.

Şimdi programlarla şunları şunları yap diyeceğim anlaman zor. En basit yollar bunlar.
  • lesley mateas  (10.10.14 11:49:45) 
aimp player'da arttırma efektinin ingilizcesi enhancer


  • lesley mateas  (10.10.14 11:51:32) 
VLC PLAYER mi ne vardı orda sesi mi miktar daha fazladan yükseltmek mümkün normalde %100 mesela orda %200e çıkabiliyor. kalite biraz bozulur ama ses zaten düzgünse yükselir duyulur


  • ergenpezeveng  (10.10.14 11:57:10) 
Wmp için bir ayar var mı peki?


  • sanxis  (10.10.14 12:04:13) 
bilmiyorum


  • lesley mateas  (10.10.14 17:05:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.