[]

iphone kulaklık

1 senedir kullandığım (tam kulak içi olmayan) kulaklık bozuldu. eski duyurulara baktım ama yakın zamanda onun yerine, yine onun gibi (kumandalı,mikrofonlu) kulaklık alan var mı? bass içeren müzikler dinlemiyorum. indie, punk belki biraz elektronik diyelim. 150tl veririm.

www.dr.com.tr

bunu kullanan var mı?

 
açıkçası 2 senedir bunu kullanıyorum ben,
iphonedo'nun değimiyle şirinlerin fön makinesi..

çok memnunum ama dediğim gibi 2 senedir kullandığım için sıkıldım, yeni kulaklık arayışına geçtim.
jbl'in yeni çıkardığı syncros 200i modeli için çok iyi diyorlar.
sennheiser'ın gene yeni momentus in ear'i güzel bir alternatif.
biraz moda ile ilgileniyorsan da, beats by dr dre'nin tour 2'si iyiymiş baya..

şuanda piyasada çok fazla kulaklı modeli var. ve dnr'dakiler de malesef 2-3 sene önce piyasaya çıkan modeller. eğer imkanın varsa yurtdışından yeni çıkan bir modeli al derim.
  • aboutablank  (10.10.14 10:51:07) 
bu beyaz olan kulaklık tam kulak içi kulaklık mı? ben www.dr.com.tr bu tip kulaklık istiyorum. yoksa bunu alayım diyorum.

sennheiser bana bass'ı yoğun geliyor keza beatsler de öyle. yakın tarihte
  • kafadanbacakli  (10.10.14 11:10:21) 
Kulak içinden kastın, silikonla kulağının içine baskı yapmasındansa kastın öyle değil. Normal iphone-ipod kulaklığının kulağa daha iyi oturanı, daha iyi ses vereni ve daha dayanıklısı diyebilirim.


  • aboutablank  (10.10.14 13:56:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.