[]

Eskişehir'de Günlük Kiralık Ev

Bu Cumartesi Eskişehir'de bir gece kalmak için günlük ev arıyorum. Daha önce kaldığınız, temiz ve merkezi ev önerilerine açığım. Kafama göre gitmektense en azından duyurudan referans almak iyi olur sanırım, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Konuyu gün içerisinde de açmıştım. Cevap alamadığımdan tekrar açtım.


 
apart olursa arwen var.odalarda kucuk bir mutfak camasir-bulasik makinasi, utu bulunmakta.


  • oharro  (09.10.14 21:04:02) 
Aklımda bulunsun teşekkür ederim. Ev istememin sebebi akşam da 2-3 arkadaşımla oturup evde muhabbete devam edebilmek. Burada sanırım onu yapamam.


  • geven kafa  (09.10.14 21:08:34 ~ 21:09:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.