[]

bakirkoy adliye sarayi

Su an kabatastan tramvaya bindik. Bakirkoy adliyr sarayina gitmemiz icin ne yapmamiz lazim? Bir de butun mahkemeler burada degil mi bakirkoyde baska mahkeme yok herhalde is mahkemesi gibi.
 
Metrobuse gecmden mumkun mu. Havalimani metrosu geciyor mu oradan?


  • kaufman  (09.10.14 14:33:41) 
Aktarmayla havalimani metrosuna gecip bakirkoy incirli de inip yokus asagi yuruyeceksin. Metrobus biraz daha uzakta indirir metroya gore o yuzden direkt metroyla git. Kapidan cikinca sol taraftan ters istikamete yuru. Zaten duraga gelirken pencerede goruceksin nereye yuruycegini.


  • kegums  (09.10.14 14:41:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.