Michael Jackson un bir tv showu vardı

konser gibi bişeydi.başlarda justin timberlake gibi sanatcılar çıkıp şarkı falan söylüyordu.hatta bi kaç tanıdık isim daha vardı.madonna da vardı gibime geliyor.en sonun da michael abi çıkıyordu.herkes coşuyordu falan.

bilen var mı??

bahsettiğinin bu olduğunu sanmıyorum ama yinede: www.youtube.com

  • ztpz  (18.07.09 10:55:06)
@ztpz yok be o değildi. Ödül gecesi falan da olabilir. Böyle ünlüler vardı diye hatırlıyorum birazda.

  • Carlito Brigante  (18.07.09 11:03:03)
seslendirdiği parça?

  • ztpz  (18.07.09 11:07:00)
michaelin parçası değildi. justin falan söylüyordu böyle dans ederek falan, michael sonlara doğru çıkıyordu böyle bi paravanın arkasından, dans ediyordu galiba sadece.

  • Carlito Brigante  (18.07.09 11:10:39)
şimdi tv show'u başka, konser gibi bi organizasyon başka. michael jackson'ın tv show'u deyince akla beyaz show gibi bişey geliyor ister istemez.

  • deckard  (18.07.09 11:24:19)
www.mtv.co.uk (2. fotoğraf)

video olarak şöyle bişey var: www.youtube.com
  • ztpz  (18.07.09 11:24:30 ~ 12:31:23)
hayır, 30th anniversary konseri. britney falan da çıkıyordu.

  • quadropol  (18.07.09 12:28:53 ~ 12:29:56)
evet, michael jackson için düzenlenen 30th anniversary konseri.

usher, chris tucker ve michael jackson'ın dans ettiği sahne için: www.youtube.com **chris tucker'ın tekme attığı sahneye dikkat :)**
buda yine chris tucker'ın yaptığı konuşma :) www.youtube.com
  • killer  (18.07.09 13:07:46)