duvarımı boyatıcam hangi renk?

yeni ev yaptırıyorum evin iç duvarlarının rengi konusunda karar veremedim. var mı renk önerisi olan tabi gri deyip geçmeyin açık gri kum beji şampanya vs. fikirlerinize ihtiyacım var.

ben her yeri belce beji diye bir renge boyadım. hem çok gevşek bir renk değil hem de aydınlık. tavsiye edebilirim.

  • papitheclown  (09.10.14 00:35:28)
ayni mekanin duvarlarini farkli renk boyamayi dene.

mesela salonun bir duvarini daha koyu yap, ya da duvar kagidi deneyebilirsin. ama her tarafini degil anlatabildim mi?

bak bu renk de guzelmis www.marshallboya.com

bir de bu siteyi dolas. guzel fikirler var
  • exlibris  (09.10.14 00:50:30)
evet marshall yaptırıcam alçı duvarlar ama öyle fantaziyle kaçamam her oda aynı renk olacak hala karar veremedim

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (09.10.14 01:10:04)
direk renk önerisi vermeyeyim de açık renkler her zaman mekanı daha geniş gösterir.

  • antihero  (09.10.14 01:16:22)
ben buradaki rengi çok seviyorum: 4.bp.blogspot.com

  • m e l t e m  (09.10.14 01:16:50)
resimdeki renk çok koyu içim karardı

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (09.10.14 01:18:29)
lavanta esintisi nasıl. nolurrrr yardım edinnnn çok kararsızım

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (09.10.14 01:18:49)
resimdeki, mavi ve yeşil karışımı bir rengin orta koyuluktaki yumuşak bir hali. iç karartıcının aksine ruh haline pozitif etki yaratan renklerdir mavi ve yeşil. farklı tonlarına bakabilirsiniz resimdeki hoşunuza gitmediyse. kahverengi tonlarında mobilyalarla ve beyaz kapılar ve tavanla çok uyumlu oluyor. tabi mobilyalarınızı ve sizin zevkinizi bilmediğimden ben direkt sevdiğim bir rengi tavsiye ettim.

sizin yazdıklarınız arasından kum beji rengini beğenirim.

edit: kum beji yerine şampanya yazmıştım, rengi kontrol edip düzelttim.
  • m e l t e m  (09.10.14 01:25:45 ~ 01:27:48)
mobilyalar krem rengi. mine nasıldır?benaçık renk seviyorum griye yakın tonlar, duvarda görmeden karar veremiyor insan

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (09.10.14 01:28:50)
mine güzel görünüyor. mavi bazlı, soğuk bir ton.

krem rengi mobilyalara grimsi bej tonları daha hoş durur ama. mobilyaların renginden birkaç tık daha koyu renkler mobilyaları ortaya çıkartır. dekorasyon dergilerine göz tın derim. hiç düşünmediğiniz bir renge bile boyatma kararı alabilirsiniz. kolay gelsin.
  • m e l t e m  (09.10.14 01:36:05)
duvar rengine karar verirken mobilyalarin, yerlerin ve kapi pencerelerin renklerin de goz onunde bulundur.

  • goldentitan  (09.10.14 04:51:08)
filli boyada lületaşı ve kumru var. ikiside çok iyi renklerdir. çok satılıyor bu aralar, kumruyu tavsiye ederim.

  • etna  (09.10.14 08:19:14)