Gelmiş geçmiş en iyi futbol golü

spartalılar, şöyle izlerken oha dediğiniz, dünyanın en iyi golleri arasında olduğunu düşündüğünüz golleri merak ettim. zlatan'ın hazırlık maçında rövaşata ile attığı gol, şimdiye değin gördüklerim arasında en iyisidir benim nazarımda. / gerek kuvvet, gerek oradaki fırsatçılığı ve top takibi.

www.youtube.com

  • içimdeki piç  (08.10.14 23:11:35 ~ 23:15:36)
berkgamp'ın newcastle'a attığı goldür.

www.youtube.com

şu videoda golü yorumluyorlar: youtu.be
taraftar parmağıyla beyni işaret ederek şöyle diyor; "top daha ona gelirken o çoktan golü atmış oluyor". bergkamp gerçekten de öyle bir futbolcuydu.

bergkamp ile ilgili bir ayrıntı; ruud van nistelrooy gençliğinde hocasının tavsiyesiyle hemen her hafta 200 km yol giderek feyz almak, golcülüğü öğrenmek için bergkamp'ı izlemeye gidiyor.
  • novemba  (08.10.14 23:13:11 ~ 23:24:50)
@içimdeki piç. ingiliz listesi bu gollerde dandik

  • fucking machine in my head  (08.10.14 23:16:49)
@fucking machine in my head

yapma gozunun seveyim hepsinde asalet var ama dersen ki kendini asip atilan en iyi gol;

alkislarlayasiyorum.com
  • içimdeki piç  (08.10.14 23:19:21)
pice uyuz oluyorum; ama bu gol benim icin dunyanin en guzel goludur.

www.youtube.com

oktay'da benzerini atti; ama bu adamin ki baska. adam zorunluluktan degil kendinden emin olarak bilerek ve isteyerek boyle bir gol atmis.
  • mayeskuel  (08.10.14 23:20:47)
ben hala berkgam'ın bu golünü çözemedim bi 10 yılı aşkın süredir de her yıl mütemadiyen izlerim.

  • akatreil  (08.10.14 23:21:22)
ahahaaha servet'in golünü görünce kaptan bülent'in ortasahadan attığı frikik golünü hatırladım iyi oldu.

www.youtube.com
  • fucking machine in my head  (08.10.14 23:22:56)
bergkamp+1

ikinc sıraya da şampiyonlar ligi finali zidane volesini koyarım.

bir de rivaldo'nun bi son dakika rovaşatası vardı. o golle barcelona ligde şampiyonlar ligine mi ne kalmıştı.
  • fayfim  (08.10.14 23:24:09)
ulan bergkamp, zidane'ın volesi, zlatan'ın röveşatası... hangisi yazılmamışsa onu yazarım dedim hepsini yazmışsınız :) bunlar ayrı bir seviye tek tek.

  • xenophobe  (08.10.14 23:25:07)
@mayeskuel ibra'nın o golü de çok iyidir. benim için bergkamp'tan sonra ikinci...

herif sadece rakip oyuncuları değil, kameraları da pazara göndermişti :) videoda golün tekrarında görülüyor zaten :)
  • novemba  (08.10.14 23:29:05)
taktik acisindan bi golde boyle olur, adamlar inanmis

www.youtube.com
  • içimdeki piç  (08.10.14 23:30:34)
arsenal'in attığı tiki taka golü de üstdüzeydi yalnız.
www.youtube.com

  • xenophobe  (08.10.14 23:32:02)
@içimdeki piç, güzel golmüş hakkaten. güçsüz rakipten güçlü rakibe böyle goller olunca güzel oluyor.

  • fucking machine in my head  (08.10.14 23:34:36)
şu golde fena lan. yok böyle bir dönüş. videonun altındaki açıklamayı okuyun.
www.59saniye.com

leicester'lı olsam ağlardım, kahrolurdum lan. çocuğumu keserdim!!!
  • novemba  (08.10.14 23:37:55)
Açık ara Zlatan'ın rovasata golüdür bence.Ronaldo dünyanın en iyisi messi bu dünyadan değil derler ya işte öyle bir gol o.

  • keegan  (08.10.14 23:38:30)
Tabii ki Dennis Bergkamp'ın golü ama en güzel gol sevinci de şudur: www.youtube.com

  • angelus  (08.10.14 23:42:23)
"siktir git marko van basten" golünü de unutmuşsunuz gençler :D

alkislarlayasiyorum.com
  • akatreil  (08.10.14 23:43:22)
@novemba ohaaaa gol çok iyi. finali geçmiş mi bari adamlar sonra merak ettim?

  • fucking machine in my head  (08.10.14 23:44:45)
@ fucking machine in my head

yarı final maçıydı o, finale yükseldiler ama orda elenmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam çıkamadılar premier lige.
  • akatreil  (08.10.14 23:49:04)
@fucking machine in my head finalde crystal palace uzatmalarda penaltıdan atarak kazanıyor. bu gole yazık oluyor haliyle.

  • novemba  (08.10.14 23:49:31)
henry'i unutmayın yahu: www.youtube.com başka görüntü bulamadım...

  • soso  (09.10.14 00:09:41 ~ 00:10:42)
berkgamp +1

Arsenal - Newcastle
  • otonom  (09.10.14 00:13:34)
açık ve net budur

www.youtube.com
  • naberabi  (09.10.14 00:26:45)
roberto carlos, frikik, fizik kuralları, falso, fransa. enter.
www.youtube.com

  • Skey295  (09.10.14 00:32:55)
la bu bergkamp'in golunu bir ben mi anlamadim. herkes begenmis de ben bir sey anlamadim!!

  • exlibris  (09.10.14 00:36:46)
en iyisi demek fazla iddialı olabilir şu gol anını hiç unutmam.

www.youtube.com
  • bir garip seyyah  (09.10.14 00:47:38)
@exlibris bergkamp'ın golü atmadan önce topu önüne aldığı hareketi "ben büyük futbolcuyum" diyen futbolcuların neredeyse hiçbiri yapamaz.

  • novemba  (09.10.14 00:51:34)
bergkamp'in golünün tasarlanmış olduğunu bilmek keyif veriyor. yoksa aynı golü başka birisi atmış olsa, bana bu kadar güzel gelmez o gol.

  • fucking machine in my head  (09.10.14 01:12:35)