A101 telefon alınır mı?

Buradaki: a101.com.tr telefonu almak istiyor annem, nasıldır ? fly mıdır nedir markası :)

bilmem ama bi arkadaş benim söylememle ucuz diye lenova laptop almıştı. kapanmış bir daha açılmamış. değişim vermişler laptop için. temkinli olmak lazım.

  • grid  (08.10.14 18:53:11 ~ 18:56:56)
Ya markayı ilk kez duyuyorum araştırmadım ama annene alacaksan zaten o bi kaç şey kullanır git düzgün bi markanın alt modelini alsın annen. Zaten böyle uyduruk markaları kullanmak zor. Yok dokunmatiği bozulur yok başka bi şeyi ayarlayamaz.Sen kaliteli bi şey al ki annen de uzun süre kullansın.

  • nuvomed  (08.10.14 18:53:35)
bu marka türkiyeye yeni giriş yaptı iddialı giriyorlar. bence alınabilir. ama şunu unutmayın ne kadar ekmek o kadar köfte parasına göre hakkını verecektir.

  • ergenpezeveng  (08.10.14 18:55:18 ~ 18:56:29)
bunların sar değerleri falan uçuk oluyor genelde. bi de yani bu fiyatlara nokia lumia 525'ler falan var. windows phone falan ama idare eder bence. öyle bir şeyler olmaz mı?

  • baal  (08.10.14 19:10:45)
sadece alo diyecekse alsın. 512 ram'i varmış, angry birds zor çalışır.

www.sosyolife.net
  • mattiadestro  (08.10.14 19:15:48)