pr invictus mu versace eros mu? (+öneriler?)

eros zaten şimdi kullandığım ve severek kullanıyorum ancak bitmek üzere.

invictus'u beğendim ama million gibi herkes kullanacaksa pişti olmayı istemem. eros'u pek bilen eden yok çevremde.

sizce hangisi? veya başka öneri var mı? (armani code dışında :D )

hangi tür seviyorsun ki? fresh mi odunsu mu, ağır mı? ne bileyim ben şimdi sana hugo boss orange da tavsiye edebilirim, davidoff cool water da.

not: eros ve invictus kokusunu bilmiyorum ama yine de yardımcı olmaya çalışıyorum. böyle de çaba görülmemiştir :P
  • safepassage  (08.10.14 16:43:05 ~ 16:44:00)
kalıcılık benim için önemli. davidoff cool water da kullandım. fresh bir koku ama kalıcı değil.

daha çok şekerli kokuları seviyorum galiba, çünkü eros da invictus da öyle. fresh kokular daha çok yaza özgü diye düşünüyorum. kış için daha ağır kokular tercih ediyorum (ancak odunsu kokuları sevmiyorum)

çabalarınız için teşekkürler :)
  • yigitkaraca  (08.10.14 17:04:07 ~ 17:04:48)
Invictus odunsu fresh yazıyor sınıflandırma olarak, eros aromatik.

Bu ikisini de beğenen insanlar aynı zamanda Le Male JPG for Men, La Nuit De L'Homme (favorim), Bleu de Chanel ve Terre d'Hermes'i de beğenmişler.

Tüm bunlar ve daha fazlası içim fragrantica. Kalıcılıkları, püfür püfür yayilmalari, insanların yorumları falan var. Kullanıcı sayısından tahmin edersin pisti olup olmayacağını.
  • Lim5  (08.10.14 18:16:01)