Acil - otobüste hırsızlık ve alıkoyulma

Şu anda ağzına kadar dolu bir iett otobüsünde alıkoyulduk. Birisi parasını çaldırdığını fark etti ve şoför kenara çekti. Polisin gelmesini bekliyoruz ama polisin geldiği yok. Anlaşılan daha uzun süre burdayız. Bu şekilde alıkoyulmamızda sizce de bir yanlışlık yok mu? Ona göre çıngar çıkariciim. Evimin önündeki durakta otobüse hapsolmuş bir şekilde bekliyorum. :/

koyar hacı arayı polisi gelmiyosa siz karakola gidin

  • murtazaaaaaa  (07.10.14 19:59:49)
eğer çok bunalıyorsan boşalt cepleri bende bir bok yok hadi eyvallah de çık

  • naberabi  (07.10.14 19:59:50)
empati yap, mağdur sen olsan ve herkes elini kolunu sallayarak otobüsten inse ne düşünürsün?

  • Sskywalkeremre  (07.10.14 20:11:14)
senin başına da gelebilirdi. az beklesen ne olur sanki

  • Tyler89  (07.10.14 20:17:27)
Bu şekilde 5.000 eurosu bulunan tanıdığım var. Biraz empati yapılabilir sanki. Belki büyük bir miktar, belki ameliyat parası...

  • Phoebe  (07.10.14 21:31:27)
empati konusunda sıkıntınız olmasın. gittim parası çalınan kişiyle konuştum derdini dinledim iyi dileklerimi sundum. ancak dopdolu otobüste kapılar kapalı bir şekilde saatlerce beklemek sinirlendiriyor insanı. nebleyim bir karakolda olsak en azından oksijen alabilirdik. ya da kapı açılsaydı. ya da bir bilgilendirme yapılsaydı falan. yani sinirim parası çalınan kişiye değil, poliseydi. sonra da otobüsün yarısına arama yapmadan gönderdiler zaten. para da bulunamadı maalesef.

  • okuyamıyom ben ya  (08.10.14 01:11:28)