istanbulda ulaşım

okul projesi için.

istanbuldaki ulaşım şemasında yaşadığınız iki olumlu iki olumsuz örneğe ihtiyacım var. yaya toplu taşıma hususi bisikletle ne olursa olsun.

mesela ünalan-uzunçayır aktarma mesafesi gibi. sürekliliği etkileyen durumlar vs.

ya hacı bak yeni kapıya yapmışlar giriş icin ayrı cıkıs icin ayrı kapıları acılıyo trenin diğerleri de öyle olmalıdyı de fünikülerdeki gibi

  • murtazaaaaaa  (07.10.14 18:49:57)
zeencirli kuyu sarıyer yönü otobüs duraklarıyla avcılar yönünden gelenlerin o durağa ulasması sıkıntılı onu yaz

  • murtazaaaaaa  (07.10.14 18:52:54)
altunizade metrobüs durağı uydudan baksan zaten anlarsın durumu.

  • divit  (07.10.14 18:55:16)
aksaray yeni kapı arası metro koysan olmaz yürüsen olmaz

  • murtazaaaaaa  (07.10.14 19:02:48)
Var hemde çok salakça bir örnek. Şimdi ümraniye tarafından otobüsle gelip metrobüs için altunizade de iniyorsun. Metrobüse ulaşmak için 2-3 defa üst geçit çıkıp iniyorsun. Bir üst geçitten inip hemen dibindeki diğerine çıkıyorsun. Halbuki 2 üst geçit yukarıdan bir uzantı vasıtası ile birleştirilebilir ve insanlar salak gibi 2 defa in çık yapmazlar.

  • coney island  (07.10.14 19:12:24)
aksaray-yenikapı muhabbetini geç. 2,3 ay içinde M1 havaalanı-aksaray hattı havaalanı-yenikapı oluyor.test sürüşleri yapılıyor

  • essoist  (07.10.14 19:15:38)
bayrampaşa durağı var metrobüsün bağcılar tarafından gelenler cok trafikte takılıyo oraya acil metro bağlantısı lazım metro var fakat durakla yol yok

  • murtazaaaaaa  (07.10.14 19:17:21)
zincirlikuyudaki kavşak var ya mköyden geldin aşağıya iniyo hah işte orda kuyruk oluyo o tarafı düzenleyip direk barbaros bulvarına cıkıs verseler super olur

haaa bide aynı tarafta yoğun saatler durağına girmek icin sikko bi altgecit var onu bi düzeltin
  • murtazaaaaaa  (07.10.14 19:24:38)