Arabalardan anlayanlar bir bakar mısınız?

Elimin altında bir adet 98 model Uno var. Bu araba bugün, anlam veremediğim şekilde uğuldayarak çalışmaya başladı. Sanayi bugün muhtemelen kapalı olduğu için, götüremiyorum. Arabayla gidip gelmemde hiçbir sıkıntı yok. Hatta diyebilirim ki, gaz pedalı daha bi yumuşamış, daha bir düzenli çalışıyor. Ayağımı gazdan çekerken birden gazı keserdi eskiden, şimdi öyle bir sorun yok.

Tek sorun, uğultuya neden olan şey neyse, arabayı çok titretiyor. Taksici bi abime gösterdim, egzozdandır dedi. Egzozdaki bir sorun arabayı bu kadar sarsar mı? Bilenler sorun hakkında bir tahminde bulunursa çok sevinirim. Benim aklıma yağ geldi ama yağ ile ilgili herhangi bir sorun yok. Isınma yok, sadece gaza basınca titriyor ve uğuldamaya başlıyor. rölantide gayet sorunsuz. nedir bunun derdi, rahatlatın beni lütfen =/

Egzoz değilde onu motora bağlayan bölüm bi sure sonra paslanıp deliniyo ondandır masraf max 200tl

  • denizrocket  (07.10.14 18:04:20)
Egzoz olur buji olur

  • steward  (07.10.14 20:35:31)
Faydası olması açısından, arabayı götürüp yaptırdım. Sorun takozdaymış. Takoz kırılınca titreme yapıyormuş Onu yaptırdım ve düzeldi. 50-60 liraya mal olmuştu sanırım.

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (02.04.15 23:03:09)