akilli telefon cahiline oneri

Merhabalar herkese,

Daha once hic akilli telefonum olmadi, bazi markalara dair bildiklerim var tabi ki ama, ihtiyaclarima gore ne onerirsiniz bilmek isterim.

Butce max 900-1000 tl.
Aslinda her akilli telefonda olan temel ozellikler lazim. Email ve doc, pdf leri kolaylikla acmasi en onemlisi.
Kamerasi cok da muhim degil.
Kasmasin, cok isinmasin vs gibi klasik seyler.
Telefonu hunharca kullanmiyorum. Muzik cok dinliyorum, interneti kullanacagim tabi ki.

Genel olarak boyle. Hangi telefonu onerdiginizin yaninda, hangi teknomarketten alabilirim bunu da eklerseniz cok cok mutesekkir olacagim. (malesef internetten alamiyorum)

sony xperi arc 2

  • murtazaaaaaa  (07.10.14 17:34:35)
Merhabalar;

Vaktiyle aynı konudan ciddi anlamda muzdarip olan birisi olarak şöyle bir yazı yazmış idim. Belki yardımcı olur: www.yenideneyim.com

Kasmasın diyorsanız Android almanızı tavsiye etmiyorum. Ama işlevselliğinden dolayı almak konusunda ısrarcıysanız telefonunuzun RAM miktarı en az 1,5-2 civarı olsun ki uzun bir süre sorun yaşamayın.

ASUS'un son çıkarttığı modeller pek piyasada bulunmuyor ama bir inceleyin isterseniz. Yorumlar oldukça olumlu.
  • yenideneyim  (07.10.14 17:42:50)