[]

Kartal metro duragindan pendik yht istasyonuna

Gitmek icin otobus veya farkli bir ulasim araclari nelerdir? Kac dakika suruyor toplamda kartal metrosundan pendik yht istasyonu?
 
20 dk sürer. taksi 15 - 20 yazar.


  • iddaaci  (07.10.14 15:40:58) 
Kartal metrosundan cikip arka taraftaki otobus duraklarina giderseniz orada YHT duragina giden bir otobus var. Yaklasik 15 dk suruyor ve standart Akbil ucreti oduyorsunuz.


  • aaaaa  (07.10.14 15:44:36) 
@aaaaaa

Bahsettiginiz hat km20 numarali hat midir? Emin misiniz 15dk surdugune cunku iettnin sitesinde gidis donus 100 dk diyor da.
  • mr.goodcat  (07.10.14 15:52:56) 
km20'mi emin degilim. Ama 100 dakika dedigi hattin ilk duraktan son duraga varisi. YHT duragi benim bindigim otobuste yanlis hatirlamiyorsam 12 ya da 13'uncu durakti. Mesai cikisi olmasina ragmen 15 dk'da gitmistik.


  • aaaaa  (07.10.14 17:55:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.