Mozilla Firefox?

Firefox'ta chrome gibi yapıştır ve git yapmamızı sağlayan bir eklenti var mıdır? veya sayfa içinde seçtiğimiz tıklanmayan linkleri direk acmamızı sağlayan?Teşekkürler.

addons.mozilla.org buna benzer bir sey midir aradiginiz?

  • dahicocuk  (17.07.09 21:10:35)
Evet teşekkürler birinci aradığım buydu ikinciside varmı acaba.Bazı sitelerde linkler sadece yazı şeklindedir ya onu seçip kopyala diyeceğimiz menüde direk bi git olsa süper olur.

Edit:Çok teşekkürler ikisi içinde aslında balık tutmayı öğrenmek lazım.Birincisi bulunabilirmişte ikincisi zor.Teşekkürler ilgilendiğin için.
  • layer26  (17.07.09 21:17:15 ~ 21:30:42)
addons.mozilla.org o istediginiz de budur.

  • dahicocuk  (17.07.09 21:25:43)
ikinci istediğin özellik için şu eklenti daha iyi bence:
addons.mozilla.org

  • edge_nabby  (17.07.09 23:05:23)
tıklanmayan linki seçip, tab çubuğunun üzerine sürükleyince de açıyor. gerçi bu tab mix plus'ın işi de olabilir emin olamadım.

  • sanal uyku  (17.07.09 23:50:49)
ben ikincisi için go to selection kullanıyorum, son derece memnunum. adreste boşluklar falan olursa (bazen yahoo'da oluyor ya hani?) onları da düzeltiyor.

addons.mozilla.org kullanıyorum
  • bushwacker  (18.07.09 21:34:26)