İos 8'den 7'ye Geçmek?

Yapılabilirmiş. Yapanlar var mı? Elimizde kalmasın telefon?

Apple'a da kafam girsin, güzelim telefonu Çin işi DVD playerlara çevirdi.

Çin işi dvd'ler? Tenzih ederim, 8 yıldır SQNY DVD/VCD super mp3+mp4 player kullanırım, hala taş gibi çalışıyor.

  • legendwaitforitdary  (06.10.14 00:52:00)
Ve eğer ios 8'e resmi olarak upgrade ettiyseniz (yani beta/developer sürümü kullanmıyorsanız) 7'ye jailbreak olmadan dönmeniz mümkün değil.
Illegal yollarla dönmek isterseniz de cihazınızın daha önceden (ios 7 yüklü iken) alınmış ipsw dosyaları lazım olacaktır.

  • legendwaitforitdary  (06.10.14 00:54:35)
Cihaz Ayfon 6. Direkt 8'le geldi. JB yapabilirim de ipsw dosyaları hakkında pek fikrim yok maalesef.

  • a d s z p  (06.10.14 00:58:18)
Ayfon 6 ise mümkün değil. Hiçbir şansı yok, ama bence biraz bekleyin bu yılın sonu gelmeden sıkıntıların çoğu gidebilecektir.

  • legendwaitforitdary  (06.10.14 01:01:31)
www.ipswdownloader.com

ipsw ler burada var ama ayfon 6 nın ios 7 ipsw olması mümkün değil zaten. Cihaz direk ios8 ile geliyor çünkü, yani düşüremezsin
  • bonjurkes  (06.10.14 01:02:58)
@Legend; Öyle görünüyor, çilemse çekerim n'aapalım.
@Bonjurkes; Abi yok diyorsun da denemek için telefonu ve os'u girdim indirilebilecek içerik verdi bana.

  • a d s z p  (06.10.14 01:05:05 ~ 01:05:50)
Yok o 8'miş pardon. Bu halde kaldık yani.

  • a d s z p  (06.10.14 01:06:07)
abi zaten adamlar senin telefonuna en son yazılımı yüklemişler, ios8 iphone 6 lar dışında adam gibi bi halta yaramıyor zaten. Neden düşürmek isteyesin ki?

  • bonjurkes  (06.10.14 01:10:09)
Hocam yok mümkün değil downgrade. Bu arada mümkün olsa bile yapmayın zaten, bu telefona o kadar parayı güvenilir ve stabil yazılımı için veriyorsunuz. Jailbreak yapıp da yazılımı pert edecekseniz android alın, tasarruf edin. ios 8 bir sürü sıkıntıyla geldi ama kısa sürede çözülür sorunlar, yine bir android kadar sıkıntı yaşatmaz.

  • legendwaitforitdary  (06.10.14 01:10:28)
Legend çok iyi dedi, sorunsuz ve stabil bir yazılım için veriyorum. Bu beklentideyken ve bugüne dek gerçekten de beklentimin karşılığını alıyorken şimdi ekrana sığmayan app.ler, sürekli sıçan bir spotlight, uygulamayı kapatırken yarıda asılı kalan ekranlar vs. görmekten bıktım. Bu yüzden bu salak bug'lar düzelene dek daha stabil olan İos 7'yi kullanmayı düşünüyordum ki o da pek olmuyormuş maalesef.

  • a d s z p  (06.10.14 01:18:44 ~ 01:19:01)
Araya kaynamış olucam ama ben 5s kullanıyorum, dönebilir miyim 7'ye? Yardımcı olsanız :/

  • megalomaniac  (06.10.14 01:54:08)
Sen geçebilirsin anladığım kadarıyla. İpsw dosyaları var i5s'ler için. Ama nasılı sorma, bilmiyorum :)

  • a d s z p  (06.10.14 02:01:09)