Erkeklerin yeğen fotografı manyaklığı

Selamlar
Bu aralar cok karşılaştığım bi durum var ki nedenini artık merak etmeye başladım. Erkekler neden yeğenlerinin fotograflarını kızlara gösterme çabasında? Tamam anladık güzel çocuklar ama neden defalarca her fotografını gösterip şöyle tatlı böyle tatlı muhabbeti yapılıyor? Amaç ne yani çocuk seviyorum bak falan modunda mı bunlar?

Böyle genelleme mi olur.
Ben bir kez bile yapmadım

  • saksı  (06.10.14 00:24:55)
Ben de yapmayanlardan bahsetmiyorum zaten. Genelleme yapmak degil amacim.

  • blueprints and cigarettes  (06.10.14 00:29:55)
Sadece erkeklerde değil kızlarda da aynı durum var. Malum çocuk sayısı az insanlar geç evleniyor o yüzden çocuk görünce kendilerinden geçiyor. Şahsi görüşüm.

  • enter saltman benim  (06.10.14 00:30:39)
Tamamen kafadan atıyorum;
"Bak çocuklarla ne kadar iyi anlaşıyorum, benden iyi koca adayı bulamazsın. Sevişelim mi?"

Ben de erkeğim ama çocukları hiç sevmem.
  • a d s z p  (06.10.14 00:32:51 ~ 24.12.15 15:37:39)
Cocuk uzerinden piyasa yapiyorlar.cocugun en seker fotografini secip paylasiyorsun.kizlarda aaa ne seker diye atliyorlar oradan yuruyorsun iste olay bu.kizlarin bebek sevme zaafini suistimal:)

  • cizgilipijama  (06.10.14 00:50:25)
Evet var böyle bir durum. Yakın zamanda benim de dikkatimi çekmişti. Çocuklu bekar baba figürünün farklı bir versiyonu oluyor onlar sanırım..

  • calzoncillos  (06.10.14 00:54:47)
abi genelde de çirkin bebekler hep. tek kaşlı, bıyıklı bebek mı olur amk.

tespit son derece yerinde bu arada.
  • mattiadestro  (06.10.14 00:56:22)
Kızlarla yatmak için yapıyoruz. Her şey sizi bir an önce ağımıza düşürmek için. Oyuna gelmediğin için çok şaşırdık. Ele geçirilmeyi ilk fark eden filmin yıldız oyuncusu gibisin.

  • theodor  (06.10.14 01:08:46)
içgüdüsel bişi olsa gerek. cocuklarla aram çok iyidir diyor ve ilgi çekmek istiyor. cocuk seven erkeklere hayran bir sürü kız var birini cok yakından tanıyom:(((

  • denne  (06.10.14 01:15:10)
ya bir çözsem, benim anasayfam da baştan aşağı bebekli erkek fotoğraflarıyla dolu.

  • Lim5  (06.10.14 01:18:28)
bende yeni dayı oldum yakın bulduklarıma anlatıyorum fotoğraf isteyene gösteriyorum :) eğlenceli oluyor aynı sana benziyor diyolar mutlu oluyorum.

  • bluebey  (06.10.14 01:30:19)
benim bi arkads aynisini yapiyor

  • mayeskuel  (06.10.14 02:26:33)