Ne araba alayim?

Soruyu biraz daraltayim. Sifir km-model tercihim. Otomatik vites. hayvan gibi yakmasin, 1.5 motor ideal. Butce max 72k.

Gecen sene golf falan bakiyodum ama, sonradan vazgectim. Simdi aklimda mazda 3 power paket var ama, bilemedim.

4-5 gun once hyundai i30'a baktim, butun opsiyonlar dahil 70k dediler ama direksiyon mekaniginde sorun varmis sanirim, youtube oyle dedi, vazgectim.

ufak fikirler isime yarar, simdiden tesekkurler.

0 demişsin ama ikinci el qashqai alsana:)

  • yorumlu yorum  (05.10.14 21:56:11)
leon al. 1.6tdi DSG style paketi 68K. pisman olmazsin. simdiye kadar 4 kisiye aldirdim bu aractan hepsi de cok memnun.

  • crucio  (05.10.14 21:57:55)
toyota varsa toyota al. auris olabilir. bence bisiklet al amk araba full masraf.

  • sikelanjelo  (05.10.14 21:59:18)
toyota +1

yeni corolla veya avensis.
  • vedat chili peppers  (05.10.14 22:01:56)
citröen c4 1.6 110hp mcp exclusive.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (05.10.14 22:14:40)
toyota'larin otomatik vitesleri cok kotu. uzak dur derim. gerci cogu markanin otomatik vitesleri sorunlu. eger illa otomatik olsun diyorsan mercedes, bmw, vw grup, honda dan baska alma. bunlar disinda adam akilli otomatik vitesi olan arac gormedim

  • crucio  (05.10.14 22:14:55)
toyota'yı yerip seat'ı öveni de hiç görmemiştim kardeş helal

  • sikelanjelo  (05.10.14 22:34:25)
i30 cok yakar ya. benim dizel kriterim vardi (tamamen psikolojik) lancia delta 1.6 aldim, otomatiklestirilmis manuel sanziman biraz garip. ama yeni mazda3 ya da leon pek guzel gorunuyordu aslinda. mazda3'u biraz doldurunca fiyati sacmasapan oluyordu, leon'u da sevmem gec oldu.

daha once 3 yil yaris kullandim buna dayanarak auris guzeldir kanisina varabilirim, ama otomatik sanzimani ne kadar duzgun ne kadar son teknoloji bilmiyorum. mesela kia ceed'in otomatigi eski teknoloji 4 ileri sanzimandi, o da cok yakardi diye okumustum.
  • disq  (06.10.14 01:41:07 ~ 01:45:05)
logo takintim yok. iki araci da kullandim. tecrubelerime gore yorum yapiyorum.

  • crucio  (06.10.14 13:56:31)