içerenköy nasıl bir semt?

selamlar,

şişli'de kirada oturduğum daireden çıktım ve anadolu yakasına taşınacağım. ilk tercihim elbette kadıköy'ün merkezi yerleri olurdu; fakat maksimum 1000 lira verebileceğim için orada daire bulmak biraz zor. mevcut olanlar da pek oturulacak cinsten değil. içerenköy taraflarında biraz daha ucuza daireler var ama semt hakkında pek bilgim olmadığı için bir şey diyemedim. mesela şişli'ye kıyasla nasıl bir yerdir, gece 12'den sonra kadıköy'den dönüşte ulaşımı var mıdır, vs.?

icerenkoy baya buyuk bir yer, nezih yerleri de var les yerleri de... 1000 lira civari kiralari olan yerlerin tam sokak isimlerini biliyorsan yandex haritalarin panaromio ozelligini kullanarak gezip fikir alabilirsin
harita.yandex.com.tr

  • rentts  (05.10.14 15:28:45)
metro var 12 ye kadar. sonrası için harem gebzeler veya kartal kadıköy minübüsleri kullanılabilir. içerenköy fena yer sayılmaz. varoş falan diyen olursa ağzına kürekle vur..

  • yorumlu yorum  (05.10.14 15:28:54)
ulaşımı gündüzleri bile zor. kira bütçeni biraz artırabilirsen (ev arkadaşı gibi mesela) minibüs caddesini öneririm. ulaşım olsun oturabilecek daireler olsun tercih edilir.

  • tururo  (05.10.14 15:58:00)
fındıklı taraflarına inilmediği sürece gayet güzel yer. ulaşım açısından şişli'nin olduğu kadar bir kavşak noktası değil tabi. mesai çıkış saatlerinde bostancı köprüsü civarında trafik problemi olabiliyor. metroya 10 dakika yürüme mesafesinde olursan o da sorun yaratmayabilir.

  • zgrydn  (05.10.14 16:56:22)