hızlı grip-nezle geçiren yöntemler?

arkadaşlar bugün evdeydim yattım akşama kadar katarin felan içtim ama yok faydası nezle halsizlik felan tatil rezil oldu yarında dışarı çıkmam gerek tüm gün doluyum.beni ayağa kaldıracak pratik yöntemleriniz var mı ?

1 haftadan önce geçmiyor maalesef, ne yaparsan yap boşa gider.

  • rock n roll  (04.10.14 22:03:42)
Hastalıgı gecıremezsin, ama semptomları giderebilirsin. Bu toz poşetler var, onlar gayet guzel semptomları maskelıyor. feta.. fentanil gibi bisidi adı sanırım.

  • anonymice  (04.10.14 22:07:43)
1) Bu mevsimdeki hastalık büyük ihtimalle nezledir, bu nedenle ASLA antibiyotik kullanmamalısın.
2) Bolca sıvı ve (işte gizli yöntem geliyor...) burnuna tuzlu -karbonatlı su çekmek faydalı olabilir, beynin akana kadar sümkür.
3) Bugün zaten dinlendiğin varsayımı altında, varsa c vitamini takviyesi ile birlikte yarın aksam kendini daha iyi hissedeceksin.
  • doktor sagbirakmayan  (04.10.14 22:12:29)
  • hiko seijuro  (04.10.14 22:13:44 ~ 22:13:58)
gecen duyuru actim grip oluyorum ne yapabilrim diye.
bir kac ilac kullandin ama etki etmedi yakalandim yine.
ilk gun burnumun doluluk orani istabulda ki barajlardan daha yuksekti.
ama atesimi dusurdugum icin halsizlik sıkıntim yoktu.
bol bol su ictim. hatta her ayaga kalktigimda su ictim.

gece yatmadan once greyfurt-limon siktim bir bira bardagina icim yattim.
bugun 2.gun akintim durdu.
aralikli hapsuruyorum. sabah tok karina yine greyfurt limon yaptim.
Yuzde yuz olmasada iyi gibiyim.
  • kutsalbok  (04.10.14 22:14:55)
@doktor sagbirakmayan teşekürler entry nick ayrıca :)

karbonatlı tarifi bugün yaptı annem baya etkili şimdi yine yapacak
  • bluebey  (04.10.14 22:18:35)
ne yaparsan yap en az bir hafta. o virüs sikip öyle gidecek

  • grid  (04.10.14 22:21:23)
iğne yaptır acile gidip. sabah iki kişiyi götürdüm. şimdi iyiler.

  • optum kib bye  (04.10.14 23:02:17)
kesin çözüm serum ya da iğne.

  • halitkin  (04.10.14 23:12:40)
soğan ve kış meyvelerine dikkat etmek yeterli olur.Bir de iyi beslenmeli..

  • labanon  (04.10.14 23:44:25)
Anonymice tylol hot'i kastediyor fentanil olur mu hiç, morfinden daha güçlü bir narkotik o.

Supradyne energy olabilir, narenciye suları iç. İlaç alırken greyfurttan uzak dur. Ballı zerdecalli zencefilli karisimdan ye.

İlaç olarak aferin sinus, katarin, theraflu, iliadin, otrivine vb. yoldaşın. Evde hangisi varsa.
  • Lim5  (04.10.14 23:57:25)