Babaya telefon

Mesaj atmayı yeni öğrenmiş babam turkcell kampanyalı lg alacakmış. Onun yerine ne alınabilir yine kampanyalı? Yalnız 2 günde bozulmaması lazım yoksa babam beni yer

bütçe yazsanız bir de...
lumia serisinden bütçeye en uygun olanı seçin işte. 800-900'lere çıkabiliyorsanız bi 1320 mesela büyük ekranıyla gayet güzel. çok büyük olmasınsa 820 filan... arttırılabilir hafıza olan modelleri söyledim, yoksa sıkıntı olabiliyor ileride...

  • ucan spagetticanavari  (04.10.14 19:18:45)
dayanıklı istiyorsa sony xperia serisi
veya lumialar

  • ceycey e  (04.10.14 21:02:25)
Mesaj atmayı yeni öğrendiyse pahalı bir telefon alınca o telefonun özelliklerini nasıl kullanacak? Zaten bilen bile kullanmıyor, hep tüketim çılgınlığından alınıyor onlar. Bazı elektronik marketlerinde hala eski Nokia'lar var, 0-200 TL aralığında. Alın bir tane, taş gibi kullanır işte.

  • grgn  (04.10.14 21:28:47)
Herkese teşekkürler. Telefoncuya en iyi telefon hangisi diye sormuş o da iphone6 demiş haliyle. Ondan alcam diyo ama daha adını bile söyleyemiyo:)

  • capitale de la douleur  (04.10.14 23:05:47)
maddi sıkıntı yoksa, boyut da sorun değilse lumia 1520 o zaman. iphone 6 filan hikaye... hele ki 2 günde bozulmaması lazımsa...
küçük olsun derse 930 32gb, hafızası arttırılamıyor 1520 gibi ama teknolojiden uzak babaya yeter her türlü 32gb.

  • ucan spagetticanavari  (05.10.14 00:05:18)