Yeni dizilerden önerin yav

2013-2014 baslamış çok sezon ilerlememiş diziler.

daha çok aksiyon, gerilim, korku ve bilimkurgu

extant sevdim mesela

gotham, flash, z nation, the strain gozume carpti. iyi mi bunlar. baska?

flash daha başlamadı 7 ekim'de başlayacak ancak birkaç ay önce efektleri filan tamamlanmamış ilk bölümü sızmıştı nete. ben çok beğendim takip edeceğim.

agents of shield var ilk sezonun ilk yarısı yarrak gibi olsa da bir açıldı pir açıldı. süper gidiyor şu an.
  • disfori  (04.10.14 03:45:59)
Saydiginiz dizileri hic izlemedim o yuzden begenirmisiniz bilemeyecegim ama arrow a da bakabilirsiniz

  • cometome  (04.10.14 04:15:48)
@cometome

the flash, arrow'un kardeş dizisi (spinoff). ortak karakterler, mekanlar filan var. ilk bölüme oliver queen konuk oldu mesela. arrow'a da flash konuk olacak ortak bölümler yapacaklar arada sırada.
  • disfori  (04.10.14 04:20:48 ~ 04:22:23)
Continuum

  • sirena  (04.10.14 06:46:26)
Fargo izle.

  • halitkin  (04.10.14 08:38:20)
strain sıkabilir çok başarılı değil. ben izliyorum o ayrı. the blacklist diyeyim ben de. çok zeki karakterler barındıran diziler her zaman hoşuma gitmiştir.

  • argent dawn  (04.10.14 10:47:13)
fargo muhteşem. 10 bölümlük harika hikaye. onun haricinde çerez niyetine banshee. aksiyonun dibine vur banshee ile. her bölümü vurdulu kırdılı. 3. sezonu 2015'te. son olarak farklı bir konu ile orphan black. banshee kadar hareketli değil ama kesinlikle bol aksiyonlu ve sürükleyici. bunun da 3. sezonu 2015'te.

ek: henüz izlemedim ama korku/gerilim türünde bates motel'e şans verilebilir gibime geliyor.
  • lionel andres  (06.10.14 11:14:39 ~ 11:15:40)