Ankara Spor Malzemeleri

ankara'da halı saha kramponu almam gerekiyor. kısa süreliğine buradayım normalde kullandığım kramponumu getirmedim. nike, adidas mağazalarında 200tl civarında fiyatlar. normalde de ayakkabım olduğundan bu kadar para vermek istemiyorum. ama kalitesiz de bir şey almak istemiyorum ki saçma sapan oynamayayım.

önerebileceğiniz yerler var mı bu konuda?

bayramda kapalı olur sonrasında bir Ülkealan Pasajı'na uğra derim.

  • candanag  (03.10.14 21:53:09)
bilinen magazalardan alman daha saglikli olur.
ayakkabi dunyasida mercuriel uygun fiyatlarda
bulunuyor.

Onun disinda ankamall ust katta nike vardi oradan 120 liraya bir safari almistim.
ayni ayakkabi alt katta ykm vardi 70 liraydi.

Ya da nata vega outlette bazen coy uygunlari bulanabiliyor.

tek numara sezon fiyati 150 lira olan bir nbyi 80 almistim.
  • kutsalbok  (03.10.14 22:24:59)
izmir caddesine git bulursun orada kesin.

  • cok iyi yol  (03.10.14 22:26:22)
balgat'ta ataplazanın altında adidas ve reebok factory outlet var. sıra sıra dizmişler bol çeşidi.

  • baal  (04.10.14 00:29:57)