taksi valizimi caldi?

Arkadaslar aksaraydan bindigim taksiyle evimin onunde geldim, tam valizi aliyim derken arkadan da iki araba geldi,ben biraz ileri cekiyor sanarken ,gitti ve durmadi hic tabi.Plakayi aldim ve karakola haber verdik. Bulunma sansini cok gormesem de daha fazla ne yapabilecegimi merak ediyorum. Beni bu konuda bilgilendirirseniz super olur. Cok tesekkur ederim :)

plakayı almıssın ya daha ne yapacaksın? nasıl olmus o da anlamadım ama adam farkında değildi belki valizi alacağının. öylece gazlayıp gitti mi yani?

  • ufukcel  (03.10.14 17:48:05)
bu taksiciler odası falan var ya, oradan plakayla hangi durağa ait olduğu bulanamaz mı? o yoldan yürüyebilirsin bleki.

  • xenophobe  (03.10.14 17:56:54)
oraya da haber verdim.Insallah bulunur artik ne diyeyim.Ulkede kime guvenicez bilemiyorum ki

  • megacracker  (03.10.14 18:08:49)
Çalmamıştır. Bulunur o çanta, merak etmeyin.

  • otonom  (03.10.14 18:17:16)
bana da adam valizi unuttu gibi geldi. taksiciler odasında kaydı vardır, telefonu da vardır herhalde. size vermeseler de onlar haber verir, tatildelerse bayram dönüşü ulaşırsınız.

  • tedirginlik hucresi  (03.10.14 18:20:36)
reklam gibi olmasın ama ben artık bitaksi kullanıyorum böyle risklere karşı.

arkadaşım 700 euro düşürmüş takside. ne taksicinin plakası var, ne telefonu. yapacak hiçbir şey yok, gitti para. oysa bitakside taksicinin adı-soyadı-telefonu-güzergah kaydediliyor herhangi bir probleme karşı. teknolojinin faydalı olduğu noktalardan biri.
  • megafon  (03.10.14 19:13:00 ~ 19:13:36)
Sonucu da yazar mısınız

  • prodeq  (03.10.14 19:24:20)
ya çalmamıştır unutmuştur bence bulunur bencede.

  • basond  (03.10.14 20:26:51)
Cok tesekkur ederim mesajlariniz icin, simdi evime kadar getirdiler. Karakol amiri cok yardimci oldu bu konuda, 5 dk icinde bulundu haber verdikten sonra .

Tekrardan tesekkur ederim yardimlar icin :)
  • megacracker  (03.10.14 20:54:09)