[]

Ermenistan Turkcell

Selamlar,
Sorum daha önce Ermenistan'a gitmişlere: Turkcell'de bir problem yaşadınız mı orda ya da Vınn falan çalışıyor mu?

Şimdiden teşekkürler,
Bir de prizler aynı TCdeki gibi di mi?

 
prizlerde bir farklılık yok 220 tc sistemi.

turkcell sınır bölgelerinde güzel çekiyor, khor virab'da mesela sıkıntısız roaming'e girmeden görüşme yapılabiliyor. lakin sınırdan uzaklaşıldığında roaming'e giriyor. ermenistan operatorüne geçiş yapıyor.
vınn turkcell çeken yerler dışında çalışır mı bilmiyorum. ben sınır bölgelerinde operator seçimini manuel ayarlayıp turkcell kullanıyordum ama yerevan'da turkcell çekmiyor roaming'e giriyor.
  • nwnd  (14.10.14 23:41:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.