1 kadinla 1 erkek

iyi arkadas olabilir degil mi? Lutfen olabilir olsun. Olur ya dimi neden olmasin ki..

olmuşu var. çok da güzel olur.

  • mete kudur  (03.10.14 01:19:40)
eeh, olur tabi.

  • xenophobe  (03.10.14 01:23:54)
belli şartlar altında evet:

1) belli çekimsel / fiziksel şartlar altında (atıyorum bu sigarada olabilir yada erkeğin hatunu çekici bulmamasıda olabilir)

2) belli medeni durum şartlarında (evlilik vb. her zaman değil ama bazen özellikle ofiste işte şartlar buna zorlar. netekim buna toplumsal baskıyıda ekleyelim)

3) belli maddi / eğitimsel şartlarda

4) belli dini şartlarda (mezhepsel)

not: yukardakilerin olması doğrudur yada yanlıştır demiyor sadece durum tespiti yapıyorum.
  • yorumlu yorum  (03.10.14 01:26:54 ~ 01:27:38)
diger soru:
cekici bulmadiginiz kizlarla arkadas bile olmuyo musunuz? Ben olmuyorum diyen varmi?

  • hain kostokk  (03.10.14 01:29:15)
ikisinden en az biri çekiciyse zor :/
ama iyi ki de zor :)

  • seksen9  (03.10.14 01:33:54)
ikinci soruna cevaben: arkadaş oluyorum. özellikle belli bir kariyer üstü / eğitim üstü olanlarla hem konuşacak çok şeyin oluyor, hemde karşılıklı işin düşebiliyor. hatta en gerçek dostluk o oluyor. nazarımda; erkek arkadaşlarımın bile üzerinde diyebilirim öle arkadaşlarım.

  • yorumlu yorum  (03.10.14 01:34:50 ~ 01:35:26)
o-la-maz. doğanın kanunlarına aykırı.

  • mutantking  (03.10.14 01:50:47)
olur arada bir çakışırlar sonra olay duygusala bağlamadana araya mesafe konur. böyle devam eder.

  • mrthany  (03.10.14 01:53:38)
diğer duyurularına bakınca, olmaz.

  • yalnux  (03.10.14 02:44:52)
İstisnaları göz önüne alarak söylüyorum, olmaz.

  • oziloz  (03.10.14 02:57:19)
gayet de oluyor. şu an hayatımdaki en yakın arkadaşım erkek ve 15 senedir falan arkadaşız.

  • kaffle  (03.10.14 03:22:01)
arkadas olmak eger süreklı vakıt gecırıp bellı bır cızgı cızmeksızın her konuda onusmak samımı olmaksa hayır ben denk gelemedım.

ha gencım arkadaslarım da genclerdı ılerıde belkı olur ama ben denk gelmedım. cok yaklasırsan bır defa olsun bır dusunmus oluyor sadece cekıcı bulamk degıl olay duygusal bır bosluga dustuklerınde sarabılıyorlar. ıtmek de acımasızca ama cözüm.

mümkün elbette bellı sartlar altında da ben denk gelemedım en yakın arkadasım sınıfına koyabıldıgım ama sonra ıslerın b.ka sarmadıgı bır arkadasa.
  • wiillii  (03.10.14 04:34:24)
İki taraftan biri aşırı çirkinse, veya karşı cinse seksüel açıdan çekici gelmiyorsa olabilirler ancak.

Hayvan değilim ama siz de hepimizin aslında hormonları tarafından yönetilen basit canlılar olduğumuzu anlayın artık. Yeterince zaman geçirildikten sonra bir taraf illa ki oraya yönelir.
  • a d s z p  (03.10.14 04:54:26)
On numara oluyor valla. Bir farkı yok aynı cins olmasıyla, arkadaş olarak baktığınız sürece.

  • nun  (03.10.14 06:36:08)
taraflardan herhangi biri diğerine karşı cinsel ilgi duymadıkça olur. işin içine cinsellik girince arkadaşlık kapıdan çıkar gider.

  • tururo  (03.10.14 18:12:40)
olur oluyorda

  • horizon  (13.11.14 19:26:02)
olur, oldum.

  • secilmis uye  (13.11.14 19:28:22)
eğer kız çekici değilse gayet rahat olur.

  • fransızkalanadam  (13.11.14 19:38:05)