muhabbet kuslarında ses kısılması gecici mi

yoksa dogal yollardan bi tedavisi var mi? kusum cicegin yapragini yemis bi isirik, sonrasinda sesi kisildi 1 gündür. yumurta sarısı vs okudum m ne derece dogru

cereyanda bırakma. sürekli tüyleri kabarık ise üşütmüştür.

  • zam sampiyonu domates  (02.10.14 11:01:19 ~ 11:28:18)
kıyamam. kuş malzemeleri satan yerlere bir sorun. muhtemelen çiçeğin yaprağı tahriş etti boğazını.

  • nick konusunda kararsizim  (02.10.14 11:09:35)
ceyranda kalmadi. suan davranıslari,tüyleri,diskilamasi vs normal de nasil oldu anlamadim. galiba dediginiz gibi yapraktaki bi madde sebep oldu.
odada ucuyodu baktim kus yok. cicegin dalina tünemis görünmüyo, gözlerinde şuç işlemiş küçük cocuk ifadesi :/

  • sylow  (02.10.14 11:14:52)
canım ya. valla biz aldığımızdan beri veriyoruz yumurta sarısı. 2 kuş var kapışıyorlar yumurta sarısını görünce :) dene yani yumurta yesin belki faydası olur sesine de. olmazsa da ekstra besin olarak ver yani.

veterinere götürme ihtimalin yok mu?
  • xenophobe  (02.10.14 22:56:14)
3 gün sonra geldi sesi tamamen kendine :)

  • sylow  (07.10.14 20:08:46)