Aranıyor: İstanbul'da Yenikapı - Hacıosman Metro Hattı'na Yakın Ev

Merhabalar.

İstanbul'da Taksim metrosu diye bilinen hat üzerinde kiralık ev arıyorum. Aradığım pek fazla kriter yok, ısıtması olsun, güneş alsın ve metroya yürüme mesafesinde olsun. 1+1 olsa dahi olur.

Evini boşaltan, aa bizim karşı apartmanda böyle bir yer vardı diyen birileri var mıdır?

Tek kalmayı düşünüyorum. Aynı zamanda hem sigortalı çalışan hem öğrenciyim. Çalıştığım ofise (Taksim) ve okula (İstanbul Üniversitesi) yakın bir yer istediğim için ev arıyorum. Durumum çok da iyi değil, o yüzden yüksek standart beklentisinde değilim.

Emlak sitelerinden baktım; fakat araya emlakçı koymak pek istemiyorum. Eğer evini boşaltacak olan varsa -kış mevsimi pek sık olmaz ama- yılbaşından sonraya kadar vaktim de var.

Üsküdardan da bakabilirsin.

  • phoenixboy  (01.10.14 22:08:25)
HO metroya yürüme mesafesi kira olarak oldukça yüksektir ve 1+1 pek yoktur.. Ferahevler'e bak derim HO metroya dolmuş - otobüs çok zamanın varsa yürüyerek ulaşabilirsin, kiralar daha ucuzdur..

  • ayheytmayselfenvanttuday  (02.10.14 00:08:35)
Selam, ev arkadasi olmayi dusunurseniz taksime cok yakin evimde 1 odami kiraliyorum. Dusunurseniz detaylari konusabiliriz.

  • lifeoverip  (02.10.14 18:35:43)