Banyo tavanı akıyor

Üst daire yüzünden banyonun tavanı akıyor. Boyalar falan döküldü. Duş alırken bir sorun çıkartır mı? Tavandan akan su elektrik kablolarına, lambaya gelirse elektrik akımından ölmeyelim?

Yok cikartmaz ama o tavan bir sure sonra cekilmez hal alacak. Soyleyin komsunuza tesisatci cagirip sorunu teshis edip yaptirsin.

  • ay nov kung fu  (01.10.14 21:30:30)
aynı şey alt komşumuza da olmuştu. usta çağırdık, bayağı fayans kırdı baktı bir şey yok. başka bir usta geldi, küvetin duvara dayanan kısmına silikon çekti. sorun halloldu olan fayanslara oldu. öyle küvetlik bir durum olabilir varsa küvet vb bir şey. deneyin derim.

  • who cares wins  (01.10.14 21:37:10)
Üst komşunun yaptırması gerektiği için strese girmeden soyle yaptirsin.

  • dunyatuhaf  (01.10.14 22:43:45)
bize öyle şeyler olmadı hiç, olmaz sanırım. üst komşu banyosunu yaptırdı, kesildi ama bikaç sene sonra tekrar etti. bu sefer tesisatçı yukarıda bir sorun görmedi ama silikon çekti. üst kattan kaynaklanmadığını söyledi. anlamadım yani nereden kaynaklanıyor. bizim su tesisatında da sızıntı olamazmış. silikondan sonra devam ederse başka bişiy önerecekmiş, daha gidip söylemedik.

özet: üst kata bakılsın önce.
  • tedirginlik hucresi  (01.10.14 23:00:23)
aydınlatma boşluğu varsa çok daha üst katlardan gelebiliyor su.

  • joe dalton  (02.10.14 10:35:00)