Pizza hakkında ki düşünceleriniz

Merhaba arkadaşlar,
Kadıköy'de pizzacı açmayı düşünüyoruz yakın zaman da size de sormak istedim. Bir pizzacı da aradığınız nitelikler nelerdir? Şu olsa kesin ordan yerim vb. Yapmak istediğimiz fiyat-Performansı yüksek daha çok öğrencilere yönelik bir işletme olması

şu anda kadıköy'de yazdığınız özelliklerde pizza vegas ve pizza bar var. bir üçüncü işletme oraya fazla gelebilir.

  • bira sisesi kapagi  (30.09.14 17:26:43)
20 lira olmasın fiyatı.

  • ludovico  (30.09.14 17:27:42)
+bir süre sonra daha fazla kar hırsına kapılıp malzeme kalitesinden ve çeşitliliğinden ödün vermemesi.
+pizza yapmayı mümkünse iyi pizza yapan italyan bir ustadan öğrenmesi.

bunları sağlasın hergün yerim. sucuklu yumurta kıvamındaki pizzalar yüzünden türkiyede pizza yemez olduk :/
  • lesmiserables  (30.09.14 17:29:20)
hedef kitle öğrenciyse birinci kriter fiyat olmalı. belirli bir standardı tutturup fiyatı düşük tutarsanız tercih sebebi olabilirsiniz. bir alana bir bedava gibi kampanyalar da cazip geliyor.

  • sir gawain  (30.09.14 17:29:59)
zincir restoranlarin pizzasina benzeyecekse acmayin bile hic..

4. levent'te pizza getto var ornegin, ucuz ve guzel pizza yapiyor kendileri.. biz seviyoruz en azindan.. gel-al'da orta boy pizza 11 lira, yemeksepeti'nden soylersen orta boy + 1 lt icecek 16 lira falan mesela..
  • buzzlightyear  (30.09.14 17:30:47)
pizza vegas 3 tl ye dilimini satıyor kadıköyde,sen 2 tl den sat sana geliriz.

  • jamswety  (30.09.14 17:36:25)
servis elemani efendi olacak. pizza ne kadar guzel olursa olsun hirbonun teki getiriyosa bi daha ordan soylemiyorum ben. soylemiyodum yani.

  • joelskellington  (30.09.14 17:38:31)
Mümkün olduğunca fiyatları düşük tutmaya çalışıcaz. Standart tek boy ve ince dilim pizza yapmayı düşünüyoruz. Tavsiyeleriniz dikkate alıcam. Teşekkürler.

  • Alichoo  (30.09.14 17:51:26)
fiyat fiyat fiyat. sürümden kazanın hacılar. pizza denen şey 15 lira 20 lira olur mu mnkym maliyeti ne ki onun. odun ateşinde pişsin lütfen, sos en önemli şey, hamur lezzeti de önemli ama o zor bir şey değil, yağlı yağlı kaşar peyniri kullanmayın lütfen parmesan mı ne öyle bi peynir var hem uzuyor eriyor hem de kaşar gibi eriyince vıcık vıcık yağ olmuyor. bu kadar. afiyet olsun.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.09.14 18:04:32)
pizza vegas fanı olarak hem fiyat hem çeşit hem de lezzet olarak orayı geçmelisiniz. Dilimii üç lira, hangisinden rica etsen çok büyük ihtimalle yapıyorlar yoksa da. Ananaslı, patlıcanlı, jalapenolu pizzaları var, çeşit önemli. Ama mesela yeni pizzacılardan bir tanesi elma dilim patatesli satıyordu, saçma biraz. Menüye, 20 çeşit farklı boya, menüye, ıvır kıvıra gerek yok, 8-10 çeşit olsun maksimum, boy moy olmasın, margaritası çok güzel olsun, yeter.

  • whoosie  (30.09.14 18:11:21 ~ 18:11:56)
bence ortaköy'deki pizzano'ya bir bakın derim. küçük, sevimli bir yer ve fiyatları da makul. küçük ve büyük boyları mevcut. çeşit bol ve en önemli özelliği hamurunun mideye oturmuyor olması. sahibi bize fırınını italya'dan getirdiğini söylemişti.

  • elektr10  (30.09.14 18:45:51 ~ 18:46:28)
Fiyatın pizza vegas'ın altında, kaliten ve lezzetin üzerinde olmalı. Ama dükkan kira olacaksa yer seçimi yanlış bence. Kimse pizza vegas'ın standardı dururken gelip sana vermez parasını risk almaz. Kendini kabul ettirmen 1 yılı bulur.

  • kegums  (30.09.14 18:50:32)
Eşek sucuğu, patates kaşarı falan koymayın, kaliteli malzeme koyun f/p ürünü olsun. Kalın hamur yapıp millete ekmek yedirmeyin. Bir kişiyi doyurmayan sözde orta boy pizzalara 20 lira istemeyin.

  • Lim5  (30.09.14 20:13:06)
Pizza güzel ama 7 liraya kusbasili Kaşarlı pide 9 liraya karışık pide yiyebilecekken o pizzaya 10 tl bile vermem istisnalar hariç.

  • materyalist imam  (01.10.14 02:15:37)