[]

Spor için Kulak İçi Kulaklık

Kulak delikleri küçük. Çoğu kulaklık az hareketli aktivitede direk düşüyor. Spor esnasında iyi sabitlenecek, yüksek ses veren kulaklık tavsiyeleri alayım.
 
philips actionfit serisi var.
www.philips.com.tr
www.philips.com.tr
  • unalub  (29.09.14 09:51:17) 
hocam fiyat aralığı belirtsen aslında daha iyi olurdu, seçenek çok fazla çünkü.

kulaklık alacaklara ben hep şu öneride bulunuyorum, kendime seçim yapmadan önce vaktiyle bütçeme göre çok inceleme yapmıştım, kullandıkça da çok memnun kaldım. kulak boyutuna göre 3 tip farklı uçla geliyor, silikonları kulağı iyi tutuyor ve yalıtımı gerçekten başarılı. www.akakce.com illa bir eksi vermeliysek, bas hafif diyebiliriz.

sennheiser'ı bozunca (çok hırpaladım bana sorarsan çok sağlam aslında.) Earpods'ı kullanmaya başladım. sonuçta telefonla gelen bir kulaklık diye düşündüm ama, öyle düşünmemek gerekirmiş. farklı bir tasarımı var ve kulakta varlığı hissedilmiyor neredeyse. ayrıca spor yaparken de kullanıyorum, benim kulaklarımdan düşmüyor. artısı; f/p olarak çok başarılı. tatmin edici basları var. eksisi yalıtım. dış sesleri izole etmiyor ve dışarıya hafif ses veriyor bu sorun yukarıdaki kulaklıkta yok. telefondan daha kuvvetli bir ses çıkış gücü olan alette müzik dinlenecekse, son seste dışarı seslerini duyurmaz fakat dışarıya da çok ses verir. bi çok kulaklık denedim, bütçe varsa sennheiser, bütçe kısıtlıysa earpods derim.

sennheiser 150, earpods 75 lira.
  • fucking machine in my head  (29.09.14 10:00:35) 
sennheiser adidas pmx 680 al, yannuz fiyatı biraz yüksek(150 lira~)


  • seabird  (29.09.14 10:02:38) 
Teşekkürler arkadaşlar.

fmimd, 100 tl'yi geçmem için çok sağlam bir kulaklık olması lazım. Ne alsam bozuluyor çünkü. Elimde bir İpod var, kulaklıkları çok iyi ses veriyor, hatta Sony'nin silikonlularıyla deneyince bir anda ses çıkışı bozuldu sandım aletin. Ama gel gör ki kulakta durmuyor. Earpods dediğin sanırım yeni dizayn, bendekiler direk yuvarlaktı çünkü.
  • arnold schwarzeneger  (29.09.14 10:40:16) 
@arnold evet abi orjinal farklı bir tasarımı var. rivayete göre 2 yıl sürmüş dizayn aşaması. ve bana sorarsan gayet başarılı. o yuvarlak tipler gibi kulağı acıtmıyor, ve kulağı tıkaç gibi tıkayan kulak içiler gibi de vücuda bir şey sokulmuş hissi yaratmıyor. bi arkadaşında mutlaka vardır, bence 5-10 dakika dinlesen net bir kaanate varabilirsin. sözlükte de epey konuşulmuş eksisozluk.com


  • fucking machine in my head  (29.09.14 11:57:11 ~ 11:59:07) 
philips sqh 3200 kullanıyorum. tavsiye etmem.


  • inheritance  (29.09.14 12:31:15) 
inheritance, ses mi kötü, oturmuyor mu?


  • arnold schwarzeneger  (29.09.14 12:50:18) 
ses zayıf. dışarıdaki sesleri olduğu gibi içeri alıyor. belki ben ayarlayamamış da olabilirim ama oturtamadım bir türlü. sürekli tekrar tekrar ayarlamak zorunda kalıyorum.


  • inheritance  (29.09.14 13:38:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.