[]

ne diyorsunuz bu durum hakkında? -suriyeli mülteciler ve sınır aktüalitesi-

senseoftime.inenart.eu

türkçe bir kaynak bilmiyorum. bunu ilk defa buradan gördüğüm için buradan aktarıyorum. özetle diyor ki: "başkan davutoğlu, suriye'ye doğru ilerleyip orada türkiye ordusunun koruduğu bir bölge oluşturmak ve şu an tüm türkiye'ye yayılmış durumda olan suriyeli mültecileri oraya geri döndürmek ve orada kendisinin oluşturduğu bir güvenlik kalkanı içerisinde tutmak niyetinde" imiş.

bu realite işleyebilir mi sizce böyle bir konjonktür içinde?

 
ben sana söyliyim. direk savaşa sokmanın yumuşatılmış hali. bir zamanlar savaş içi,n gerekirse türbeyi vuracak adam sonuçta


  • justinho26  (28.09.14 01:16:29) 
hem ypg, hem ışid, hem öso, hem de esad güçleriyle çarpışmayı göze almıyor diye sanıyorum nihayetinde. ama bunlardan birine karışmadan orada böyle bir işe de kalkışılamaz. acaba sadece ışid'e karşı bir cephe mi açılacak bu son koalisyon neticesinde?


  • kaufman  (28.09.14 01:18:27) 
valla amerika "haydi aslanlarım halife olan bağdadi değil sensin erdoğan" dese her şeyi yapar bunlar.


  • justinho26  (28.09.14 01:20:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.