vücudunuzda hiç beğenmediğiniz, bu ne yav dediğiniz yerleriniz?

veya özellikleriniz neler?

her yerim sağlıklı maşallah her yerim güzel geliyor beğeniyorum vücudumu.

  • basond  (27.09.14 21:43:25)
götüm, çok dışarı çıkık. bir erkek olarak rahatsızlık verici.
kulaklarım, yelken kulak.

  • baldur2  (27.09.14 21:45:44)
kıllar.(bacak, göğüs) Hepsinin ta a..

  • rodriguez2  (27.09.14 21:46:50 ~ 21:47:06)
el ve ayaklarım. ince uzun olmasını isterdim ama küt :D

  • secilmis uye  (27.09.14 21:47:13)
burnum (biraz büyük)
açılan saçlar
nispeten kalın baldırlar
kepçe kulaklar(saçımı kısa kestiremiyorum)
  • cok iyi yol  (27.09.14 21:47:49)
Kollarim, bacaklarim. Hakkaten "bu ne yaw?" diyorum. Ince cunku.

  • delifaruk  (27.09.14 21:49:09 ~ 21:49:24)
biraz göbek var, onu sevmiyorum

  • rock n roll  (27.09.14 21:49:23)
burnum kemerli, sevmiyorum.

  • xenophobe  (27.09.14 21:53:24)
saçlarımın yapısını hiç sevmiyorum. ince telli ve düz. dalgalı ya da kıvırcık, kabarık olsun isterdim.

  • sayns  (27.09.14 21:58:12)
ön saçımın ortasında alnın birleştiği yerde iki yara izi var saçım o yüzden erken şekil almıyor.

  • WrAiTh  (27.09.14 21:58:36)
burnum iğrenç bence. gıdım çıkıyo bi de arada. zapzayıf insanda neden gıdı olur anlamış değilim.

  • harekatamiri  (27.09.14 21:59:48)
en beğenmediğim şey kesinlikle göz altı morlukları (k.rengi aslında) nefret ediyorum desem yeridir, ki çok az şeyden nefret ederim.
bir de aslında orantılı bir vücudum var kendi içinde idare ederim ama daha uzun ve kıvrımlı olaydım iyiydi. yani benimki genel bir memnuniyetsizlik durumu burun/kulak vs. yaptırıp kurtulacak gibi değil:D

  • niye ama  (27.09.14 22:01:53)
ben de saçlarım düz olsun isterdim. bu ne amk böyle bi kase wax sürmezsen kuş yuvasına benziyo. uzatıyosun olmuyor, kısa tutuyosun olmuyor. duştan çıkınca o nemle saçlarım düz oluyor ya, yeminle aynaya bakıyorum 10 kat daha yakışıklıyım o şekilde. sonra kuruyor yine samanlığa dönüyor. allahtan dökülmüyor ama bir de dökülürse o saçları bana veren genlere laflar hazırladım.

he bi de sakalım eşşek kadar adam oldum hala tam çıkmadı. bıyıklarımla sakallarım birleşmedi hala. o top sakal kısmını tamamlayan ara var ya hani, o bende yok. geri kalanı normal çıkıyor orası çıkmıyor. e sakal bırakıyosun tam değil, kesiyosun surat ayna gibi oluyor amk.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (27.09.14 22:05:00)
ellerim küt kütmüş. ben çok seviyorum, bence öyle değil ama söyleyenler oldu.

  • [silinmiş]  (27.09.14 22:11:12)
Burnum kemerli = en sevmedigim, gozlerim kucuk minnak, cenem kemikli degil, kafam biraz kucuk, ayak isaret parmagim bas parmagimdan uzun, bu pek batmiyor ama yine de ne bileyim iste. Dik duramiyorum o var, hafif kifozda oturu. Goguslerim ufak. Bu galiba bu kadar

  • KadifeDevrim  (27.09.14 22:11:54)
baldır kasım yok benim. dizden aşağıda içeride olan kaslar işte.. hiç yok. onun yüzünden ayak bileklerim ince görünmüyor.

  • innerbliss  (27.09.14 22:18:34)
Uyluk kemiğim çok uzun. Ağırlık sporlarında büyük handikap.

  • arnold schwarzeneger  (27.09.14 22:20:12)
Kulaklarım büyük, bacaklarım kalın ve parmaklarım da küt olmasaydı diyorum. Haa küçükken saçlarım da dümdüz olsa diyerek umutla uyanırdım her sabah. Gerçi bu yok artık.

  • umutsuzevjınıkı  (27.09.14 22:38:22)
Gözlerim bozuk ama gözlük çok yakışıyor bana (öyle diyolla) Yani gözlüksüz ben bile kendimi düşünemiyorum (çocukluktan beri kullanırım) bu sebepten ameliyat bile olmuyorum.. Boyum uzun değil 1.75 belki bu var ha bir de ayaklarım taraklı. Evet soruya cevabım ayaklarım taraklı bu nedir yav? Nalet gi

  • sorumvarbenim  (27.09.14 23:03:09)
çük hariç her yerim belki bi de biceps hariç.

  • emm  (27.09.14 23:13:58)
kaşlarım yaaaa :((

  • duyond  (27.09.14 23:39:05)
Helal sana @pescador.

Uzun boyuma rağmen kocaman ayaklarımı sevmiyorum ben. Ellerim de kocaman ve yillardir eritemediğim göbeğimi sevmiyorum. Gerçi boyumdan dolayi siritmiyor şanslıyim
  • eylul  (27.09.14 23:43:48)