Fifa 15 de Online rakip ayarlama ( PC )

benim ik orjinal fifam bu. dün 10. divisionda 4 maç yaptım ama rakiplerimi ben seçmedim otomatik geldi. ben istediğim biriyle anlaşarak mesela nası online maç yapabilirim ? öyle bir oda ekranı var mı herkesin oda oluşturduğu filan ? mesela ben oda açıyorum maçı 10 dakika ayarlıyorum filan sonra arkadaş geliyo benim açtığım odaya giriyor biz 2 takım seçip maç yapıyoruz. bu örneklerim pes onlinedaki gibi yani. o menü var mı fifada ?

var var kendi arkadaşlarınla da veya tanımadığın insanlarla da yapabiliyorsun 2v2 falan da oluyor 11v11 e kadar yerin adını tam hatırlamıyorum ama online friendlies falan o tarz bir şey olmalı

  • joy stick  (27.09.14 18:39:23)
Online friendlies doğru
Birde arkadaşlarda ekli olması lazım kesinlikle... Invite usulü var direk 1v1 için

  • kilimanjaro  (27.09.14 19:18:16)
arkadaş eklemeyi origin üzerindenmi yapıyoruz ?

  • xu  (27.09.14 19:20:47)
Sanırım 15 de öyle olacak ben ps3 gibi düşünmüşüm kusura bakma ama gene aynı şekilde olacağını düşünüyorum origin usernamei ile ekleyeceksin sonra oynarsınız invite la

  • kilimanjaro  (27.09.14 19:23:33)
Mobildeyim editleyemedimde Hamachi ile olabilirmi bi baksana kullanmayı biliyorsan hamachi ile bağlanıp landan atıyormuş gibi

  • kilimanjaro  (27.09.14 19:24:30)
hamachiyi bilmiyorum.

  • xu  (27.09.14 19:39:21)
rastgele rakip geliyorsa bu hiç zevkli değilki. peste bu işler çok daha güzeldi. ben 7-0 10-0 yendiğim adamla maç yapmak istememki. tanımadığım ama iyi oyuncularla sürekli maç yapmak isterim.

  • xu  (27.09.14 19:40:56)
tanımadıgın ama iyi oyuncularla yapmak istiyorsan ya fut takımı kurup yükseleceksin işte ya da seasons oynicaksın orada da yükseldin mi div1e dogru ezme kalmaz sonuçta oraya kadar gelebilmek yetenek istiyor. kendi arkadasların varsa fifa 15 oynayan veya oynayısını begendigin bir adamı da origin üzerinden kullanıcı adıyla eklersin konusursun maca da davet edebilirsin

  • joy stick  (27.09.14 20:15:34)