Bana ne demek istemişler?

Dear Ayhsegul
The seller has rejected your request to cancel Order No. 63......3. Reasons for Rejection: Dear friend, I'm sorry. The goods have been sent to you, please be patient, thank you.

If you still want to cancel this order, please discuss terms with the seller before your order is shipped.

pek sevgili ayşegül,

satıcı sipariş numarası 63...3 olan siparişinizi iptal etme isteğinizi reddetti. reddetme sebebi olarak da şöyle buyurdu: dostum üzgünüm. malları yolladım, lütfen sabırlı ol. teşekkür ettim.

hala iptal etmek istiyorsan, lütfen siparişin kargoya verilmeden şartları görüş. öptüm kib bye
  • by rebel  (27.09.14 16:45:04)
Satıcı sizin iptal talebinizi reddetti. Sebep: Sevgili arkadaşım, üzgünüm, ürün sana yollandı, lütfen sabırlı ol, teşekkür ederim.

Eğer halen iptal etmek istiyorsanız, kargodan önce şartları satıcı ile konuşun.

edit: kesinlikle sonunda "öptüm kib bye" yok. Bunlar paralel yapının oyunları.
  • harzem  (27.09.14 16:45:52 ~ 16:46:59)
Ama yollamamış yani satın aldıklarım arasında yok

  • ayhsegul  (27.09.14 17:04:24)
satın aldıkların arasında çıkmamışsa order cancel değil, transaction cancel yapman, yani paranın karşı hesaba geçmesini engellemen lazımdı.

  • transall  (27.09.14 17:44:06)
Bi de şu olabilir mi Satın aldıklarınızı acaba iki farklı satıcıdan mı aldınız ? Yada iki farklı paket halinde geleceklerse bir paket önceden gelmiş diğeri arkadan mı gelecek öyle bir ihtimal olabilir mi ? Onu da bi düşününün. Satıcı ürünü eksik yolladıysa paranızın satıcıya geçmesini engelleyebilirsiniz elbet tabi nereden aldığınızı bilmiyoruz. Direk mağaza türü bir yerden aldıysanız bunu engelleme imkanınız olmayabilir. ebay aliexpress gibi bir yerden aldıysanız bu imkanınız olabilir.

  • maxhoper  (27.09.14 18:52:39)