[]

gaziosmanpaşa - pendik yht istasyonu ulaşım

istanbulda,

gaziosmapaşa'dan pendik yht istasyonuna en kısa ve en trafiksiz nasıl giderim? bayramın son günü.


 
99a ile eminönü, ordan vapurla kadıköy, kadıköy'den metro ile kartal, kartal'dan otobüsle pendik yht istasyonu.

ya da gop'tan metrobuse geçin, metrobusle uzunçayır istasyonuna oradan da metro ile kartal'a, daha sonra otobusle de pendiğe geçebilirsiniz.

aklıma gelen en garanti ve trafik derdi olmayan yollar bunlar. dilerseniz kadıköy'den pendik yht istasyonuna doğrudan giden otobüsler de var ama trafik ne durumda olur o gün bilemiyorum.
  • idari vesayetle denetlenen gercek kisi  (26.09.14 12:02:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.